Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePC
Okładka FIFA World Cup 2002 (PC)
OkładkaFIFA World Cup 2002 (PC)

FIFA World Cup 2002 PC

Specjalne wydanie jednej z najlepszych gier futbolowych przygotowane przez EA Sports na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2002 w Japonii i Korei.

Sportowe | piłka nożna

Kolekcja gier
Obserwuj grę

FIFA World Cup 2002 Premiera PC

24kwietnia2002

pudełko PL

30kwietnia2002

producent: EA Sports wydawca: Electronic Arts Inc. wydawca PL: Cenega S.A.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do FIFA World Cup 2002

FIFA Football 2004

Pro Evolution Soccer 3

Polska Goola!

Specjalne wydanie jednej z najlepszych gier futbolowych przygotowane przez EA Sports na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2002 w Japonii i Korei. Praktycznie w całości gra oparta jest o wcześniejszą wersję, zatytułowaną FIFA 2002: Road to the World Cup, w której mogliśmy uczestniczyć w eliminacjach do tej najbardziej prestiżowej imprezy sportowej. FIFA, jako jedyna gra z tego gatunku posiada licencję Mistrzostw Świata, dzięki czemu zobaczymy w niej wszystkie drużyny narodowe, które wezmą udział w mistrzostwach oraz kilka dodatkowych, m.in. zespoły: Holandii, Norwegii, Szkocji, Austrii, Grecji, Izraela, Szwajcarii, Finlandii, Australii i Czech.

Głównymi zmianami jakie wprowadzono względem wersji podstawowej jest uwzględnienie rzeczywistych miejsc (stadionów) gdzie będą rozgrywane mecze, poprawa sterowania oraz wprowadzenie reakcji publiczności na osiągane przez naszą drużynę sukcesy. Grę przygotowano specjalnie pod kątem mistrzostw, wprowadzając oficjalne symbole, znaki i maskotki obowiązujące na World Cup 2002. Tocząc rozgrywki na tak egzotycznych stadionach jak Suwon, Daegu czy Daejon (na których Polska reprezentacja zmierzy się z USA, Koreą i Portugalią), możemy poczuć rzeczywiste emocje towarzyszące Mistrzostwom Świata i poprowadzić swój zespół do zwycięstwa.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Nośnik: 1 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 789 głosów czytelników.

FIFA World Cup 2002 cena w dniu premiery: 139,90 PLN

Klasyfikacja PEGI FIFA World Cup 2002

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

FIFA World Cup 2002 Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D