Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCiOSAND
Okładka Fearless Fantasy (PC)
OkładkaFearless Fantasy (PC)

Fearless Fantasy

Niecodzienna turowa gra RPG, opowiadająca o przygodach łowcy głów Leona, który musi nie tylko pokonać szereg potworów, ale także ocalić pewną dziewczynę przed okropnym małżeństwem. Rozgrywka, w odróżnieniu od konkurencyjnych tytułów, opiera się na wykonywaniu gestów.

RPG | fantasy | indie | surrealizm

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fearless Fantasy Premiera

15maj2014

PC

14maj2015

iOS

9lip2015

AND

Gry podobne do Fearless Fantasy

FNAF World

Dungeons of Dredmor

Final Fantasy V

Fearless Fantasy to zwariowana gra RPG, stworzona przez niewielki, dwuosobowy zespół Enter Skies, który wspomagała ekipa tinyBuild GAMES, twórcy No Time To Explain.

Historia opowiada o słynnym łowcu głów Leonie, który podróżuje po fantastycznym świecie, wybijając w pień hordy stworów. W kolejnej misji heros, wraz ze swoimi towarzyszami, musi stawić czoła nie tylko rozmaitym bestiom, ale także ocalić dziewczynę przed okropnym małżeństwem.

Rozgrywka rożni się nieco od innych przedstawicieli gier RPG. Twórcy wykorzystali system turowej walki, ale nie opiera się on na klikaniu w wybrane funkcje, lecz na używaniu gestów. W związku z tym podczas zabawy musimy wykonywać określone ruchy, kreśląc np. szybko linie pomiędzy wyskakującymi na ekranie figurami.

Nieodłącznym elementem gameplayu jest także humor. Twórcy nabijają się z rozmaitych rzeczy, w tym z japońskich gier RPG. Zabawa uzupełniania jest przez przyzwoitą, kreskówkową oprawę graficzną.

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Fearless Fantasy: Odpowiednia dla każdego wieku.

PC
iOS
AND