Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPCX360
Okładka Fable III: Understone Quest (PC)

Fable III: Understone Quest

Pierwszy dodatek do gry RPG osadzonej w realiach fantasy Fable III. Dodatek skupia się na nowej lokacji – Understone, znajdującej się pod jednym z głównych miast w grze. Rozszerzenie zawiera ciekawe questy, nowe wyzwania i możliwości rozwoju.

To jest dodatek do gry Fable III.

RPG | FPP | TPP | fantasy | RPG akcji

Okładka Fable III: Understone Quest (PC)

data premiery gry:

23lis2010

X360

3cze2011

PC

Fable III: Understone Quest to pierwszy duży dodatek do gry cRPG Fable III, wyprodukowanej przez Petera Molynuex i studio Lionhead. Jego nabywcy otrzymują możliwość odwiedzin nowego, zaskakująco zlokalizowanego miasta – tytułowego Understone.

W rozszerzeniu poznajemy jedną z tajemnic Bowerstone, największego miasta Albionu. Trafiamy w nim bowiem do podziemnej mieściny Understone, zarządzanej przez ekscentrycznego wynalazcę Montague Hummesa. W tej niezwykłej krainie, mieszczącej się tuż pod ulicami Bowerstone, otrzymujemy możliwość dokonania zakupu nowych domów oraz zagród, wzięcia udziału w walce z nieznanymi przeciwnikami, a także rozwiązania wielkiej zagadki podziemnego świata.

Wszystkie te cele osiągamy przystępując do trzech questów wchodzących w skład rozszerzenia. W pierwszym (The Voice) dowiadujemy się kto kontroluje mieszkańców Understone. W kolejnej misji (Shooting Range) odwiedzamy obóz najemników, pełniący rolę atrakcji turystycznej. Z kolei w trzecim zadaniu (The Wheel of Misfortune) trafimy na arenę i bierzemy udział w kilku wyzwaniach bitewnych. Do dyspozycji graczy oddany zostanie również szereg ciekawych mini-gier.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 8,5 / 10 na podstawie 127 głosów czytelników.

Gry podobne do Fable III: Understone Quest

Klasyfikacja PEGI Fable III: Understone Quest

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Wymagania sprzętowe Fable III: Understone Quest

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2.9 GHz
  • 4 GB RAM
  • karta grafiki 896 MB (GeForce 260GTX lub lepszy)
  • 12 GB HDD
  • Windows XP/Vista/7
Fable III: Understrone Quest Pack trafiło do sprzedaży
Fable III: Understrone Quest Pack trafiło do sprzedaży

wiadomość24 listopada 2010

Gracze, którzy ukończyli już Fable III dostali właśnie powód by odkurzyć płytkę z tą grą, ponieważ do sprzedaży trafił nowy dodatek DLC zatytułowany Understrone Quest Pack.

Fable III otrzyma dodatek DLC z nowymi questami
Fable III otrzyma dodatek DLC z nowymi questami

wiadomość16 listopada 2010

Firma Microsoft poinformowała, że pierwsze rozszerzenie do gry Fable III – najnowszej produkcji Petera Molynuex oraz studia Lionhead – zadebiutuje w ofercie Xbox Live 23 listopada. W skład dodatku o tytule Understone Quest Pack wejdą trzy nowe misje. Jego cena ustalona została na poziomie 400 punktów Microsoftu.

X360
PC