Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeANDiOS
Okładka EVE Echoes (AND)

EVE Echoes

Kosmiczne MMO przygotowane z myślą o urządzeniach mobilnych. EVE Echoes stara się zaoferować na ekranie telefonu lub tabletu rozgrywkę, która kojarzona jest z EVE Online. Produkcja została stworzona przez studio NetEase Games we współpracy z CCP Games.

Symulacje | science fiction | ekonomiczne | zagraj za darmo | PvP | PvE | symulator kosmiczny | kosmiczne | statki kosmiczne | MMO

Okładka EVE Echoes (AND)

data premiery gry:

13sie2020

iOS AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

EVE: Echoes to mobilna gra z gatunku MMO, która pozwala nam eksplorować rozległą galaktykę, pełną zagrożeń i potężnych korporacji. Produkcja stara się przenieść na urządzenia mobilne rozwiązania i doświadczenie znane z popularnego MMO EVE Online – jej akcja rozgrywa się też w tym samym uniwersum, zwanym New Eden. Za stworzenie tytułu odpowiada studio NetEase Games, wspierane przez autorów EVE – CCP Games.

Mechanika

Rozgrywka w EVE: Echoes przypomina znane symulatory kosmiczne pokroju Elite: Dangerous. Kontrolując statek kosmiczny, eksplorujemy galaktykę i podejmujemy się różnego rodzaju zadań. Stopniowo zdobywamy pieniądze, dzięki którym jesteśmy w stanie usprawnić posiadany sprzęt, albo nabyć zupełnie nowy pojazd. Poprawiamy również umiejętności naszego awatara.

W przeciwieństwie do większości innych symulatorów kosmicznych, w EVE: Echoes dużą rolę odgrywa jednak interakcja z innymi graczami. Mamy możliwość rywalizowania z nimi o terytoria, albo też współpracowania – łączenia się w korporacje i koalicje, dzięki którym uzyskujemy szansę narzucenia swojej woli reszcie galaktyki.

Tryby gry

W EVE: Echoes możemy grać wyłącznie z innymi, w ramach sieciowego trybu wieloosobowego.

Kwestie techniczne

EVE: Echoes może się pochwalić ciekawie zaprojektowaną oprawą graficzną. Gra działa w oparciu o autorski silnik NeoX, który umożliwia wyświetlanie realistycznych, zapierających dech w piersi gwiezdnych krajobrazów.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 5,9 / 10 na podstawie 16 głosów czytelników.

Gry podobne do EVE Echoes

Wymagania wiekowe EVE Echoes

odpowiednia dla każdego wieku

W EVE Online można od dziś grać na telefonie
W EVE Online można od dziś grać na telefonie

wiadomość13 sierpnia 2020

Nadszedł wreszcie dzień premiery EVE Echoes, czyli kosmicznego MMO, które jest mobilnym spin-offem znanego z pecetów EVE Online.

iOS
AND