Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Euro Coach Simulator (PC)
OkładkaEuro Coach Simulator (PC)

Euro Coach Simulator PC

Symulator autobusu turystycznego, opracowany przez specjalistów od gier samochodowych z ciężarówkami w roli głównej – czeskie studio SCS Software, znane m.in. z cyklu 18 Wheels of Steel oraz Truck Simulator.

Symulacje

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Euro Coach Simulator Premiera PC

data nieogłoszona

producent: SCS Software

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Euro Coach Simulator

Euro Truck Simulator 2

18 Wheels of Steel: Haulin'

Bus Driver

Euro Coach Simulator to symulator jazdy autobusem turystycznym stworzony przez czeskie studio SCS Software, mające już na swoim koncie produkcję utrzymaną w podobnej tematyce – Bus Driver. Deweloperzy są również odpowiedzialni za serie Euro Truck Simulator czy 18 Wheels of Steel.

Produkcja przenosi nas na terytorium Starego Kontynentu, gdzie naszym zadaniem jest transport pasażerów i ładunków pomiędzy poszczególnymi miastami. Gra korzysta z mapy oraz modeli miast stworzonych na potrzeby Euro Truck Simulator 2, zatem miłośnicy tej gry bez problemu rozpoznają umieszczone w ECS tereny.

Gra pozwala nam na przejście, tradycyjnej w produkcjach tego typu, ścieżki kariery - od zwykłego kierowcy autobusu pracującego na zlecenie aż do właściciela dużej firmy transportowej. Wraz ze wzrostem stanu konta możemy sukcesywnie powiększać swoją flotę o nowe pojazdy. W grze znajdziemy kilkanaście licencjonowanych modeli, m. in. szwedzkiej Scanii. Autorzy zadbali o realne odwzorowanie autobusów – m.in. nagrali oni dźwięki wydawane przez poszczególne pojazdy.

Euro Coach Simulator korzysta z silnika graficznego zastosowanego w Euro Truck Simulator 2, dzięki czemu możemy spodziewać się gęstego ruchu ulicznego na drodze, dopracowanego systemu oświetlenia czy bogatych w szczegóły projektów miast wraz z ich charakterystycznymi budowlami.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.6 / 10 na podstawie 2236 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Euro Coach Simulator: Odpowiednia dla każdego wieku.