Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjePC
Okładka Euro Coach Simulator (PC)

Euro Coach Simulator PC

Symulator autobusu turystycznego, opracowany przez specjalistów od gier samochodowych z ciężarówkami w roli głównej – czeskie studio SCS Software, znane m.in. z cyklu 18 Wheels of Steel oraz Truck Simulator.

Symulacje

PC Windows
Okładka Euro Coach Simulator (PC)

producent: SCS Software

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

data nieogłoszona

Euro Coach Simulator to symulator jazdy autobusem turystycznym stworzony przez czeskie studio SCS Software, mające już na swoim koncie produkcję utrzymaną w podobnej tematyce – Bus Driver. Deweloperzy są również odpowiedzialni za serie Euro Truck Simulator czy 18 Wheels of Steel.

Produkcja przenosi nas na terytorium Starego Kontynentu, gdzie naszym zadaniem jest transport pasażerów i ładunków pomiędzy poszczególnymi miastami. Gra korzysta z mapy oraz modeli miast stworzonych na potrzeby Euro Truck Simulator 2, zatem miłośnicy tej gry bez problemu rozpoznają umieszczone w ECS tereny.

Gra pozwala nam na przejście, tradycyjnej w produkcjach tego typu, ścieżki kariery - od zwykłego kierowcy autobusu pracującego na zlecenie aż do właściciela dużej firmy transportowej. Wraz ze wzrostem stanu konta możemy sukcesywnie powiększać swoją flotę o nowe pojazdy. W grze znajdziemy kilkanaście licencjonowanych modeli, m. in. szwedzkiej Scanii. Autorzy zadbali o realne odwzorowanie autobusów – m.in. nagrali oni dźwięki wydawane przez poszczególne pojazdy.

Euro Coach Simulator korzysta z silnika graficznego zastosowanego w Euro Truck Simulator 2, dzięki czemu możemy spodziewać się gęstego ruchu ulicznego na drodze, dopracowanego systemu oświetlenia czy bogatych w szczegóły projektów miast wraz z ich charakterystycznymi budowlami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 2021 głosów czytelników.

Gry podobne do Euro Coach Simulator

Wymagania wiekowe Euro Coach Simulator

odpowiednia dla każdego wieku

Euro Truck Simulator 2 ze wsparciem przez 4-5 lat po premierze American Truck Simulator
Euro Truck Simulator 2 ze wsparciem przez 4-5 lat po premierze American Truck Simulator

wiadomość22 października 2015

Powstający American Truck Simulator nie wygryzie europejskiej odsłony cyklu studia SCS Software. Twórcy obiecują, że Euro Truck Simulator 2 ma otrzymywać wsparcie jeszcze przez kilka następnych lat. Obejmuje to m.in. dodatki z kolejnymi państwami oraz grywalnymi autokarami.