Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneANDiOS
Okładka Empires and Allies (iOS)
OkładkaEmpires and Allies (iOS)

Empires and Allies

Mobilna gra strategiczna z elementami społecznościowymi. Empires and Allies jest tytułem free-to-play stworzonym przez firmę Zynga, znaną z rozmaitych casualowych produkcji, w tym FarmVille, Mafia Wars 2 czy Hidden Shadows.

Strategiczne | zagraj za darmo | społecznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Empires and Allies Premiera

8kwi2015

AND

5maj2015

iOS

producent: Zynga wydawca: Zynga Strona oficjalna

Gry podobne do Empires and Allies

Clash of Clans

Batman: Arkham Underworld

Boom Beach

Empires and Allies na platformę AND i iOS to gra strategiczna z elementami społecznościowymi stworzona przez firmę Zynga, znaną z rozmaitych casualowych produkcji, w tym FarmVille, Mafia Wars 2 czy też Hidden Shadows. Tym razem deweloperzy postanowili spróbować sił w gatunku zdominowanym przez Boom Beach, Clash of Clans i inne tego typu produkcje.

Fabuła

Podczas zabawy w Empires and Allies wcielamy się w dowódcę zjednoczonych sił wojskowych i musimy przeciwstawić się potężnej organizacji terrorystycznej GRA, której udało się przejąć władzę praktycznie nad całym globem.

Mechanika

Rozgrywka w Empires and Allies na platformę AND i iOS nie różni się w wielkim stopniu od innych społecznościowych strategii dostępnych na urządzeniach mobilnych. Zadanie gracza sprowadza się zatem do założenia bazy. W tym celu stawia się rozmaite budynki, odpowiedzialne chociażby za wytwarzanie nowych broni, czy też obronę lokacji przed atakami wrogów. Po stworzeniu armii, składającej się nie tylko z ludzi, ale i z najnowocześniejszych maszyn wojennych (drony, czołgi itd.), wysyłamy naszych podwładnych na rozmaite misje, sprowadzające się głównie do zniszczenia bazy przeciwnika. Zabawę urozmaicają różne zadania specjalne, które dostępne są przez określoną liczbę dni, a następnie wymieniane na inne. Oczywiście główny nacisk położony jest na rozgrywki sieciowe, w związku z czym, by stanąć do walki należy być podłączonym do Internetu.

Inne

Empires and Allies na platformę AND i iOS zostało oparte na modelu biznesowym free-to-play. O ile więc sama gra jest darmowa, tak podczas rozgrywki jesteśmy zachęcani do wydawania pieniędzy na rozmaite elementy przyśpieszające niektóre czynności.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Empires and Allies: 12+

Empires and Allies Wymagania sprzętowe

Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
AND
iOS