Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiWiiPCPS2
Okładka Earache Extreme Metal Racing (Wii)
OkładkaEarache Extreme Metal Racing (Wii)

Earache Extreme Metal Racing

Wyścigi samochodowe przygotowane przez małą i nieznaną w branży gier video firmę Metro 3D oraz studio Data Design Interactive.

Wyścigi | samochodowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Earache Extreme Metal Racing Premiera

3lis2006

PC PS2 Wii

Gry podobne do Earache Extreme Metal Racing

Score International: Baja 1000

DiRT 3

FlatOut

Earache Extreme Metal Racing to wyścigi samochodowe przygotowane przez małą i nieznaną w branży gier video firmę Metro 3D oraz studio Data Design Interactive. Patronat nad przedsięwzięciem objęła wytwórnia muzyczna Earache, która od kilkunastu lat zajmuje się wydawaniem i dystrybucją ekstremalnej muzyki metalowej.

Tak naprawdę wyścig w Earache Extreme Metal Racingjest tylko dodatkiem do eksterminacji przeciwników za pomocą wymyślnych środków zagłady – głównie wszelkiego rodzaju kolców. Aby dojechać szczęśliwe do mety, musimy się wpierw pozbyć pozostałych uczestników zabawy, zwłaszcza, że Ci ostatni raczej nie zamierzają biernie przyglądać się naszym poczynaniom.

Program powstał z inicjatywy szesnastoletniej fanki muzyki metalowej, która opracowała koncepcję programu. Z racji preferowanego gatunku, w grze zobaczymy doskonale znane formacje, kojarzone z ekstremalnymi dźwiękami. W roli uczestników wyścigu występują tu następujące zespoły i projekty: Mortiis, Deicide, Morbid Angel, Akercocke, Decapitated, Biomechanical, Municipal Waste, The Berzerker, Linea 77 oraz Society 1.

Oczywiście w grze nie zabraknie solidnej porcji brutalnej muzyki. Wypełniony po brzegi sieczką soundtrack składa się m.in. z utworów grup Napalm Death, At the Gates, Cathedral, The Haunted, Hate Eternal, Cult of Luna, Beecher, Urkraft, Anata, Mistress, Severe Torture i Decapitated. Warto w tym miejscu podkreślić, że ten ostatni zespół pochodzi z Polski, a dokładniej z Krosna.

Tryb gry: single / multiplayer  

Wymagania wiekowe Earache Extreme Metal Racing: 16+

PC
PS2
Wii