Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWWW
Okładka EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge (WWW)

EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge WWW

Przeglądarkowa gra w golfa, rozgrywana za pośrednictwem Facebooka. Wcielamy się w golfistę, któremu przyjdzie grać z przeciwnikami i innymi graczami na rozmaitych polach golfowych.

Sportowe

WWW
Okładka EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge (WWW)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji WWW:

11stycznia2011

EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge to rozgrywana w okienku przeglądarki gra pozwalająca na zakosztowanie życia profesjonalnego golfisty. Produkcja ta jest dziełem EA Sports Tiburon - doświadczonego studia wewnętrznego Electronic Arts specjalizującego się w tytułach sportowych.

Gra umożliwia wcielenie się w uprawiającego golf zawodnika i rozgrywanie meczy na trójwymiarowych polach golfowych. Do dalszej zabawy zachęca rozbudowany system kariery pozwalający na stałe rozwijanie naszej postaci i odblokowywanie kolejnych miejscówek. Każdego dnia pojawiają się też różnorodne nowe wyzwania, dzięki którym możemy rywalizować z naszymi przyjaciółmi. Zwycięzca całego tygodnia nagrodzony zostaje natomiast wirtualnym pucharem. EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge jest ponadto regularnie rozwijane i uaktualniane, co pozwala przez długi czas utrzymać zainteresowanie graczy.

Gra została zaprojektowana tak, by trafiać głównie do miłośników produkcji typu casual, więc opanowanie podstaw zabawy nie powinno nikomu sprawiać żadnych kłopotów. Wzorem innych facebookowych tytułów zabawa jest darmowa, choć jednocześnie dostępne są opcjonalne mikropłatności przyśpieszające karierę naszego zawodnika i dopasowujące jego wygląd do naszych potrzeb.

Za grafikę odpowiada silnik Unity, czyli najpopularniejsza obecnie technologia pozwalająca na tworzenie trójwymiarowych światów wewnątrz okienka przeglądarki. Styl wizualny jest odrobinę kreskówkowy i dobrze oddaje niezobowiązujący charakter całej zabawy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer  

Oczekiwania czytelników: 9.2 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Gry podobne do EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge

Wymagania wiekowe EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge

odpowiednia dla każdego wieku

Electronic Arts szykuje facebookową grę golfową
Electronic Arts szykuje facebookową grę golfową

wiadomość18 listopada 2010

Electronic Arts kontynuuje swoją ekspansję na rynku produkcji przeglądarkowych. Firma ta właśnie ujawniła, że trwają prace nad grą golfową, która już wkrótce stanie się częścią serwisu społecznościowego Facebook.