Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWWW
Okładka EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge (WWW)
OkładkaEA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge (WWW)

EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge WWW

Przeglądarkowa gra w golfa, rozgrywana za pośrednictwem Facebooka. Wcielamy się w golfistę, któremu przyjdzie grać z przeciwnikami i innymi graczami na rozmaitych polach golfowych.

Sportowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge Premiera WWW

11stycznia2011

producent: EA Sports wydawca: Electronic Arts Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge

FutbolCup

NHL Superstars

F1 Online: The Game

EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge to rozgrywana w okienku przeglądarki gra pozwalająca na zakosztowanie życia profesjonalnego golfisty. Produkcja ta jest dziełem EA Sports Tiburon - doświadczonego studia wewnętrznego Electronic Arts specjalizującego się w tytułach sportowych.

Gra umożliwia wcielenie się w uprawiającego golf zawodnika i rozgrywanie meczy na trójwymiarowych polach golfowych. Do dalszej zabawy zachęca rozbudowany system kariery pozwalający na stałe rozwijanie naszej postaci i odblokowywanie kolejnych miejscówek. Każdego dnia pojawiają się też różnorodne nowe wyzwania, dzięki którym możemy rywalizować z naszymi przyjaciółmi. Zwycięzca całego tygodnia nagrodzony zostaje natomiast wirtualnym pucharem. EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge jest ponadto regularnie rozwijane i uaktualniane, co pozwala przez długi czas utrzymać zainteresowanie graczy.

Gra została zaprojektowana tak, by trafiać głównie do miłośników produkcji typu casual, więc opanowanie podstaw zabawy nie powinno nikomu sprawiać żadnych kłopotów. Wzorem innych facebookowych tytułów zabawa jest darmowa, choć jednocześnie dostępne są opcjonalne mikropłatności przyśpieszające karierę naszego zawodnika i dopasowujące jego wygląd do naszych potrzeb.

Za grafikę odpowiada silnik Unity, czyli najpopularniejsza obecnie technologia pozwalająca na tworzenie trójwymiarowych światów wewnątrz okienka przeglądarki. Styl wizualny jest odrobinę kreskówkowy i dobrze oddaje niezobowiązujący charakter całej zabawy.

Ostatnia modyfikacja 22 grudnia 2010

Tryb gry: massive online multiplayer  

Wymagania wiekowe EA SPORTS PGA TOUR Golf Challenge: Odpowiednia dla każdego wieku.