Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3X360
Okładka Dynasty Warriors: Gundam (PS3)
OkładkaDynasty Warriors: Gundam (PS3)

Dynasty Warriors: Gundam

Dynasty Warriors: Gundam to gra, która powstała w wyniku współpracy dwóch uznanych w branży elektronicznej rozrywki firm.

Akcji | TPP | hack'and'slash | mechy i roboty | manga i anime | beat 'em up | na 2 osoby | Gundam | kooperacja | podzielony/wspólny ekran

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dynasty Warriors: Gundam Premiera

25wrz2007

X360 PS3

producent: Omega Force wydawca: Koei Tecmo

Dynasty Warriors: Gundam to gra, która powstała w wyniku współpracy dwóch uznanych w branży elektronicznej rozrywki firm. Pierwsza z nich, Namco Bandai, jest właścicielem praw do marki Gundam (popularne anime o wielkich robotach). Druga, czyli Koei, znana jest dzięki serii Dynasty Warriors (bijatyki, pozwalające graczom na wzięcie udziału w największych bitwach starożytnych Chin). Jak się nietrudno domyślić, owocem tej kooperacji jest produkt łączący te dwa, na pierwszy rzut oka zupełnie różne światy.

Założenia gry są podobne do poprzednich odsłon Dynasty Warriors: to gra akcji z elementami taktycznymi, w której bohatera obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Tym razem również bierzemy udział w wielkich bitwach, lecz słynnych chińskich generałów zastąpiły wielkie roboty, a całość utrzymana jest w klimacie science fiction.

Na początku rozgrywki musimy wybrać jedną ze stron konfliktu (ziemska Federacja lub oddziały Zeon). Podczas starć oglądamy mnóstwo robotów, znanych z małego ekranu i popularnych komiksów – co ciekawe, pochodzą one z różnych linii czasowych. Główny tryb, nazwany tutaj Official Mode polega na eksplorowaniu tego fantastycznego świata i braniu udziału w kolejnych potyczkach z dziesiątkami przeciwników. Poważną zmianą w porównaniu do poprzednich odsłon serii Dynasty Warriors jest umożliwienie naszym bohaterom latania, co ma niebagatelny wpływ na przebieg walk.

Specjalnie dla fanów serialu animowanego przygotowano filmy, prezentujące historię konfliktu. Grafika prezentuje bardzo dobry poziom – modele robotów są duże i przygotowane z odpowiednią dbałością o szczegóły, a lokacje nie świecą pustkami. Entuzjastów sieciowych potyczek z pewnością ucieszy kilka trybów gry wieloosobowej.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single / multiplayer  

Nośnik: 1 BD

Klasyfikacja PEGI Dynasty Warriors: Gundam

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Dynasty Warriors: Gundam Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
PS3
X360