Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Mobile Suit Gundam: Crossfire (PS3)
OkładkaMobile Suit Gundam: Crossfire (PS3)

Mobile Suit Gundam: Target in Sight PS3

Mobile Suit Gundam: Crossfire

Mobile Suit Gundam: Crossfire jest grą, traktującą o walkach ogromnych robotów w futurystycznej rzeczywistości. Niniejszy produkt wchodzi w skład popularnej marki, obejmującej m.in. filmy animowane, komiksy i zabawki.

Akcji | TPP | mechy i roboty | manga i anime | Gundam | tytuły ekskluzywne PlayStation

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mobile Suit Gundam: Target in Sight Premiera PS3

17listopada2006

producent: Bandai Namco Entertainment wydawca: Bandai Namco Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Mobile Suit Gundam: Target in Sight

Battlefield: Bad Company

Call of Duty 3

Harry Potter and the Order of the Phoenix

Mobile Suit Gundam: Crossfire jest grą, traktującą o walkach ogromnych robotów w futurystycznej rzeczywistości. Niniejszy produkt wchodzi w skład popularnej marki, obejmującej m.in. filmy animowane, komiksy i zabawki. Trafiamy więc w sam środek konfliktu zbrojnego, którego stawką jest kontrola nad Ziemią. W tych zmaganiach bierze udział najeźdźcza armia Zeonu, a przeciwstawiają się jej Ziemskie Siły Federacyjne. Tylko od naszej decyzji zależy, którą z walczących frakcji wesprzemy.

Zasiadając za sterami jednej z ponad trzydziestu rozmaitych maszyn kroczących, kontrolujemy nie tylko jej poczynania, ale także wydajemy rozkazy towarzyszom broni. Opracowanie odpowiedniej taktyki zespołowej pozwala nierzadko na pokonanie nawet dużo potężniejszego wroga. Dodatkowo nie należy zapominać o ulepszaniu robota, czyli zwiększaniu jego siły ognia, pogrubianiu pancerza etc. Wszystkie usprawnienia przeprowadzamy po uiszczeniu opłaty w formie odpowiedniej liczby punktów, zdobywanych poprzez pomyślne wykonywanie misji bojowych.

Konsola PlayStation 3, będąca docelową platformą omawianej gry, umożliwia uzyskanie bardzo szczegółowej trójwymiarowej grafiki w maksymalnej rozdzielczości 1280x720 przy zachowaniu skanowania progresywnego. Ponadto dzięki mocy obliczeniowej elektroniczno-rozrywkowego systemu ze stajni Sony, developerzy z Namco Bandai zaimplementowali w Mobile Suit Gundam: Crossfire m.in. realistycznie funkcjonujące algorytmy fizyczne (efekt ich działania widoczny jest szczególnie w trakcie odstrzeliwania wrogim robotom różnych części oraz dalekiego skakania z użyciem dopalaczy, rozwalania zabudowań etc.).

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 BD

Klasyfikacja PEGI Mobile Suit Gundam: Target in Sight

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.