Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3
Okładka Mobile Suit Gundam: Crossfire (PS3)

Mobile Suit Gundam: Target in Sight PS3

Mobile Suit Gundam: Crossfire

Mobile Suit Gundam: Crossfire jest grą, traktującą o walkach ogromnych robotów w futurystycznej rzeczywistości. Niniejszy produkt wchodzi w skład popularnej marki, obejmującej m.in. filmy animowane, komiksy i zabawki.

Akcji | TPP | mechy i roboty | manga i anime | Gundam | tytuły ekskluzywne PlayStation

Sony PlayStation 3
Okładka Mobile Suit Gundam: Crossfire (PS3)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PS3:

17listopada2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Mobile Suit Gundam: Crossfire jest grą, traktującą o walkach ogromnych robotów w futurystycznej rzeczywistości. Niniejszy produkt wchodzi w skład popularnej marki, obejmującej m.in. filmy animowane, komiksy i zabawki. Trafiamy więc w sam środek konfliktu zbrojnego, którego stawką jest kontrola nad Ziemią. W tych zmaganiach bierze udział najeźdźcza armia Zeonu, a przeciwstawiają się jej Ziemskie Siły Federacyjne. Tylko od naszej decyzji zależy, którą z walczących frakcji wesprzemy.

Zasiadając za sterami jednej z ponad trzydziestu rozmaitych maszyn kroczących, kontrolujemy nie tylko jej poczynania, ale także wydajemy rozkazy towarzyszom broni. Opracowanie odpowiedniej taktyki zespołowej pozwala nierzadko na pokonanie nawet dużo potężniejszego wroga. Dodatkowo nie należy zapominać o ulepszaniu robota, czyli zwiększaniu jego siły ognia, pogrubianiu pancerza etc. Wszystkie usprawnienia przeprowadzamy po uiszczeniu opłaty w formie odpowiedniej liczby punktów, zdobywanych poprzez pomyślne wykonywanie misji bojowych.

Konsola PlayStation 3, będąca docelową platformą omawianej gry, umożliwia uzyskanie bardzo szczegółowej trójwymiarowej grafiki w maksymalnej rozdzielczości 1280x720 przy zachowaniu skanowania progresywnego. Ponadto dzięki mocy obliczeniowej elektroniczno-rozrywkowego systemu ze stajni Sony, developerzy z Namco Bandai zaimplementowali w Mobile Suit Gundam: Crossfire m.in. realistycznie funkcjonujące algorytmy fizyczne (efekt ich działania widoczny jest szczególnie w trakcie odstrzeliwania wrogim robotom różnych części oraz dalekiego skakania z użyciem dopalaczy, rozwalania zabudowań etc.).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 BD

Gry podobne do Mobile Suit Gundam: Target in Sight

Klasyfikacja PEGI Mobile Suit Gundam: Target in Sight

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.
Mobile Suit Gundam również w Europie

wiadomość2 lutego 2007

Firma Atari ogłosiła iż będzie odpowiedzialna za dystrybucję gry Gundam: Target in Sight na terenie Europy. Pozycja ta została wydana już w listopadzie ubiegłego roku przez Namco Bandai Games w Japonii i USA pod nazwą Mobile Suit Gundam: Crossfire. Gra będzie dostępna w sprzedaży na naszym kontynencie w marcu, równocześnie z europejską premierą konsoli Playstation 3.

Pierwsze gry firmy Namco Bandai przeznaczone dla PS3 wkroczyły w
Pierwsze gry firmy Namco Bandai przeznaczone dla PS3 wkroczyły w "złotą" fazę

wiadomość9 listopada 2006

Korporacja Namco Bandai poinformowała, iż gry Mobile Suit Gundam: Crossfire oraz Ridge Racer 7, będące tytułami startowymi przeznaczonymi dla konsoli Sony PLAYSTATION 3, weszły w fazę „złota” i trafiły do tłoczni. Już za kilka dni – 17 listopada 2006 roku – zostaną umieszczone na amerykańskich półkach sklepowych.

Mobile Suit Gundam w wersji PS3 trafi do Ameryki Płn.
Mobile Suit Gundam w wersji PS3 trafi do Ameryki Płn.

wiadomość5 sierpnia 2006

Japoński oddział firmy Namco Bandai potwierdził informację, że gra Mobile Suit Gundam: Sight on Target w wersji na konsolę PlayStation 3 zostanie wydana w Ameryce Północnej. Oficjalna data premiery nie została ujawniona. Wiadomo jedynie, że do tego wydarzenia dojdzie w 2007 roku.