Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Dungeon Overlord (WWW)
OkładkaDungeon Overlord (WWW)

Dungeon Overlord WWW

Sieciowa gra strategiczna pozwalająca graczom na budowę i zarządzanie pełnymi potworów podziemiami w typowym świecie fantasy.

Strategiczne | fantasy | ekonomiczne | zagraj za darmo | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dungeon Overlord Premiera WWW

12stycznia2011

producent: Night Owl Games wydawca: Sony Interactive Entertainment Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Dungeon Overlord

EVE Online

Dungeon Rampage

Dungeon Empires

Dungeon Overlord to rozgrywana za pomocą serwisu społecznościowego facebook humorystyczna strategia MMO, w której wcielamy się w złego władcę lochów. Gra jest mocno inspirowana serią Dungeon Keeper i stanowi owoc współpracy Sony Online Entertainment oraz studia Night Owl Games.

Naszym zadaniem jako złego lorda jest oczywiście rozbudowa własnego podziemnego imperium i zniszczenie wszystkich, którzy staną nam na drodze. Zabawę zaczniemy od rozwoju własnego imperium. Podziemia pełne są wartościowych surowców, które wpierw musimy wydobyć (za pomocą podległych nam potworów), a następnie wykorzystać do rozbudowy lochów. W rozwoju oraz tworzeniu armii monstrów przeszkadzać nam będą zarówno bohaterowie, jak i inni władcy podziemi. Gdy zgromadzimy już odpowiednie siły otrzymamy możliwość zaatakowania pobliskich wiosek i ograbienia ich ze wszystkiego co cenne.

Dungeon Overlord jest produkcją facebookową, więc dużą rolę odgrywają tutaj kontakty z pozostałymi graczami. Możemy tworzyć sojusze z innymi władcami podziemi i pomagać sobie nawzajem w zarządzaniu lochami, jak również wspólnie odpierać ataki oraz podbijać nowe terytoria. Oczywiście, interakcja z żywymi ludźmi nie musi ograniczać się jedynie do współpracy. Istotnym elementem całej zabawy jest bowiem atakowanie cudzych podziemi.

Gra rozgrywana jest z poziomu przeglądarki poprzez serwis społecznościowy facebook. Zabawa jest darmowa, choć możemy jednocześnie poprzez mikropłatności dokupić szereg bonusów ułatwiających osiągnięcie sukcesu i przyśpieszających rozwój naszego podziemnego imperium.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Dungeon Overlord: Odpowiednia dla każdego wieku.