Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPC
Okładka Duality (PC)
OkładkaDuality (PC)

Duality PC

Gra łącząca elementy akcji i cRPG, osadzona w futurystycznych, cyberpunkowych klimatach bazujących na twórczości dwóch znanych pisarzy tego gatunku: Williama Gibsona oraz Neala Stephensona.

RPG | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Duality Premiera PC

anulowana

producent: Trilobite Graphics wydawca: Phantagram Interactive Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Pierwsza ambitna produkcja zespołu Trilobyte Graphics, nawiasem mówiąc wywodzącego się z firmy Pyro Studios. Duality to gra łącząca elementy akcji i cRPG osadzona w futurystycznych, cyberpunkowych klimatach bazujących na twórczości dwóch znanych pisarzy tego gatunku: Williama Gibsona oraz Neala Stephensona. Gracze przenoszą się do świata opanowanego przez wielkie korporacje, w którym technologia coraz bardziej miesza się z biologicznym życiem (wszczepy, nano-organy, implanty, itp.). Możemy stać się jedną z trzech postaci, tj. hackerem, najemnikiem, bądź wirtualnym bytem (virtual being) posiadającym własną inteligencję (na podobieństwo bohaterki filmu „Ghost in the Shell), przy czym każda z nich dysponuje unikalnym zestawem cech i umiejętności.

Akcja gry toczy się w dwóch równoległych światach, w rzeczywistym i w cyberprzestrzeni. Całość wykonana jest przy użyciu zawansowanego trójwymiarowego silnika graficznego wykorzystującego wszystkie możliwości akceleratorów opartych na chipie GeForce3 (akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby). Do wykonania czeka szereg niebezpiecznych misji połączonych spójną fabułą. W każdej z nich możemy wykorzystywać różnego rodzaju nano-wszczepy, sensory, pancerze, bronie i inne cyberpunkowe gadżety. Duality pozwala na rozgrywkę jedno i wieloosobową.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna  

Oczekiwania czytelników: 6.3 / 10 na podstawie 12 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Duality: 16+

Duality Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 500MHz
  • 128MB RAM
  • akcelerator 3D