Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS
Okładka Drawn to Life (NDS)
OkładkaDrawn to Life (NDS)

Drawn to Life NDS

Drawn to Life to nietypowa przygodowa gra akcji, przygotowana wyłącznie z myślą o dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Niniejszy tytuł daje sposobność do samodzielnego stworzenia wirtualnego środowiska oraz jego mieszkańców.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Drawn to Life Premiera NDS

10września2007

producent: 5TH Cell wydawca: THQ Inc. Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Drawn to Life to nietypowa przygodowa gra akcji, przygotowana wyłącznie z myślą o dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Niniejszy tytuł daje sposobność do samodzielnego stworzenia wirtualnego środowiska oraz jego mieszkańców. Odpowiednio operując stylusem na panelu dotykowym gracz rysuje postaci, ich otoczenie, zwierzęta, a nawet własnych oponentów. Następnie wykreowane elementy zamieniają się w animacje i bohaterów, którymi steruje się podczas zabawy.

Zaimplementowano szeroki wachlarz opcji, mających ułatwić zadanie tworzenia wirtualnego świata. Do dyspozycji użytkownika oddano paletę, zawierającą dwadzieścia pięć barw. Ponadto udostępniono trzy grubości pędzla oraz gumkę, wymazującą zbędne malunki. Mniej wprawieni użytkownicy mają sposobność do wykorzystania gotowych szablonów, wymagających jedynie pokrycia właściwymi kolorami.

Niemniej jednak na samym rysowaniu zabawa się nie kończy. Developerzy zaoferowali tryb, dający użytkownikowi możliwość obserwacji procesów i interakcji, zachodzących w przygotowanej przez niego wiosce. Należy także dbać o jej ciągły rozwój poprzez wprowadzanie kolejnych ulepszeń. Natomiast w module Challenge na gracza czeka szereg zadań, sprawdzających umiejętności sterowanej postaci takie, jak bieganie, skakanie i walka.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Klasyfikacja PEGI Drawn to Life

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.