Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS
Okładka Drawn to Life (NDS)

Drawn to Life NDS

Drawn to Life to nietypowa przygodowa gra akcji, przygotowana wyłącznie z myślą o dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Niniejszy tytuł daje sposobność do samodzielnego stworzenia wirtualnego środowiska oraz jego mieszkańców.

Akcji | tytuły ekskluzywne Nintendo

Nintendo DS
Okładka Drawn to Life (NDS)

producent: 5TH Cell

wydawca: THQ Inc.

Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji NDS:

10września2007

Drawn to Life to nietypowa przygodowa gra akcji, przygotowana wyłącznie z myślą o dwuekranowej konsoli ze stajni Nintendo. Niniejszy tytuł daje sposobność do samodzielnego stworzenia wirtualnego środowiska oraz jego mieszkańców. Odpowiednio operując stylusem na panelu dotykowym gracz rysuje postaci, ich otoczenie, zwierzęta, a nawet własnych oponentów. Następnie wykreowane elementy zamieniają się w animacje i bohaterów, którymi steruje się podczas zabawy.

Zaimplementowano szeroki wachlarz opcji, mających ułatwić zadanie tworzenia wirtualnego świata. Do dyspozycji użytkownika oddano paletę, zawierającą dwadzieścia pięć barw. Ponadto udostępniono trzy grubości pędzla oraz gumkę, wymazującą zbędne malunki. Mniej wprawieni użytkownicy mają sposobność do wykorzystania gotowych szablonów, wymagających jedynie pokrycia właściwymi kolorami.

Niemniej jednak na samym rysowaniu zabawa się nie kończy. Developerzy zaoferowali tryb, dający użytkownikowi możliwość obserwacji procesów i interakcji, zachodzących w przygotowanej przez niego wiosce. Należy także dbać o jej ciągły rozwój poprzez wprowadzanie kolejnych ulepszeń. Natomiast w module Challenge na gracza czeka szereg zadań, sprawdzających umiejętności sterowanej postaci takie, jak bieganie, skakanie i walka.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Drawn to Life

Klasyfikacja PEGI Drawn to Life

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.
Homeworld w rękach studia Gearbox, Darksiders przejęte przez Nordic Games - wyniki drugiej aukcji aktywów THQ
Homeworld w rękach studia Gearbox, Darksiders przejęte przez Nordic Games - wyniki drugiej aukcji aktywów THQ

wiadomość23 kwietnia 2013

Poznaliśmy rezultaty drugiej aukcji aktywów firmy THQ. Studio Gearbox Software kupiło markę Homeworld i szykuje się do wyprodukowania trzeciej części. Natomiast szwedzki wydawca Nordic Games przejął prawa m.in. do serii Darksiders i Red Faction.

Wieści ze świata (Brink, Ubisoft, King's Quest) 11/10/11

wiadomość11 lutego 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o trzecim epizodzie The Silver Lining, demach gier Crasher i Guardians of Graxia, drugiej produkcji studia Ubisoft Toronto, a także powodach rezygnacji z otwartych beta testów gry Brink. Zapraszamy do lektury.