Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiNDS
Okładka Drawn to Life: SpongeBob SquarePants Edition (NDS)
OkładkaDrawn to Life: SpongeBob SquarePants Edition (NDS)

Drawn to Life: SpongeBob SquarePants Edition NDS

Kontynuacja gry "Drawn to Life". Wystawiamy do walk własnoręcznie rysowanych bohaterów, wyposażając ich również w bronie, gadżety czy różnorakie środki transportu.

Akcji | seriale animowane | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Drawn to Life: SpongeBob SquarePants Edition Premiera NDS

30września2008

producent: 5TH Cell wydawca: THQ Inc.

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Drawn to Life: SpongeBob SquarePants Edition

Shrek the Third

SpongeBob's Atlantis SquarePantis

Kirby: Power Paintbrush

Kontynuacja wydanej w 2007 roku gry Drawn to Life. Podstawowa różnica polega na dodaniu tytułowego bohatera kreskówek, czyli SpongeBoba Kanciastoportego. Ogólne założenia pozostawiono natomiast w niezmienionej postaci, tak więc ma się do czynienia ze zręcznościówką kładącą duży nacisk na kreatywne podejście ze strony gracza.

Fabuła Drawn to Life: SpongeBob SquarePants Edition stanowi pretekst do podejmowania dalszych działań. SpongeBob oraz jego przyjaciel Patrick Star odnajdują magiczny ołówek, dzięki któremu są w stanie przekształcać otoczenie. Nieroztropne działania w ich wykonaniu doprowadzają jednak do stworzenia potwora określanego jako DoodleBob. SpongeBob i Patrick muszą przyczynić się do zgładzenia tej bestii, tym bardziej, że udało się jej wejść w posiadanie magicznego ołówka o zbliżonym działaniu.

Podobnie jak w oryginale, zabawa opiera się głównie na konieczności rysowania bohaterów w celu wystawiania ich do walk z tworzonymi przez DoodleBoba potworami. Gracz może także osobiście próbować rozprawiać się z przeciwnikami, wykorzystującą znajdującą się na ołówku gumkę. Jeszcze ciekawiej prezentuje się kwestia modyfikowania najbliższego otoczenia. Gracz może wyposażać swoich bohaterów w gadżety, środki transportu czy też dorysowywać potrzebne im do przedostania się w trudno dostępne miejsca platformy. Wszystkie te akcje wykonuje się oczywiście z wykorzystaniem stylusa oraz ekranu dotykowego konsoli DS.

W kampanii dla pojedynczego gracza do ukończenia jest ponad dwadzieścia poziomów o rosnącym poziomie trudności. Oprócz pokonywania stworów DoodleBoba należy się także zajmować wykonywaniem otrzymywanych zadań. Drawn to Life: SpongeBob SquarePants Edition ma także do zaoferowania multiplayer dla dwóch graczy, oferujący opcję wzajemnej rywalizacji. Uczestnicy zabawy wystawiają tu do walk swoich bohaterów.

Oprawa wizualna gry prezentuje bardzo zbliżony poziom wykonania do poprzedniej części tej serii. Zmagania toczone są na dolnym ekranie konsoli i obserwowane z boku. Górny ekran może zaś służyć między innymi wyświetlaniu podobizn bohaterów czy ich pasków zdrowia.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: sieć lokalna   Liczba graczy: 1-2  

Klasyfikacja PEGI Drawn to Life: SpongeBob SquarePants Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.