Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Dragon Pals (WWW)
OkładkaDragon Pals (WWW)

Dragon Pals WWW

Dragon Pals to opracowana przez zespół R2Games gra MMORPG rozgrywana za pośrednictwem przeglądarki. Akcja osadzona jest w realiach fantasy, a kluczową rolę w zabawie odgrywa tresowanie smoków, które następnie wykorzystujemy podczas turowych starć.

RPG | fantasy | turowe | MMORPG | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dragon Pals Premiera WWW

3maja2013

producent: R2 Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dragon Pals to przeglądarkowa gra MMORPG korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami. Wyprodukowała ją specjalizująca się tego typu tytułach firma R2Games.

Akcja gry toczy się w pełnej magii krainie fantasy, stworzonej przez grupę bóstw jako bezpieczne schronienie przed istotną znaną jako Mrok, która pożarła niezliczone inne światy. Bezpieczeństwa tego miejsca miały strzec potężne smoki, pod ich ochroną cywilizacja ludzka rozwijała się w spokoju przez kolejne stulecia. W końcu jednak Mrok zebrał siły potrzebne do przeprowadzenia ataku. Smoki, obawiając się, że ich własna moc zostanie obrócona przeciwko światu, zamknęły się w magicznych jajach - to właśnie o nie toczy się wojna w chwili rozpoczęcia akcji Dragon Pals. Gracze wcielają się w bohaterów, którzy próbują zgromadzić wszystkie smocze jaja zanim zrobią to sługusy Mroku.

Gra oferuje trzy klasy, z których każda posiada własny ekwipunek i zestaw umiejętności. Wojownicy świetnie nadają się do walki zwarciu, podczas gdy Łucznicy preferują ataki dystansowe. Listę klas zamykają władający żywiołami Magowie. Zabawa sprowadza się głównie do wycinania w pień hord wrogów. Walka toczona jest w systemie turowym. Autorzy przygotowali ciekawy system smoczych klejnotów, które możemy znaleźć lub wyprodukować; każdy z nich zapewnia jakieś dodatkowe bonusy, ale prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero przy łączeniu kilku kamieni i tworzeniu tym sposobem znacznie potężniejszych kombinacji.

Zgodnie z tytułem, w Dragon Pals podczas podróży po wirtualnym świecie towarzyszy nam smok, który pomaga podczas bitew. Podobnie jak bohaterowie, w trakcie przygód zyskuje on punkty doświadczenia, co pozwala na rozwijanie jego umiejętności. Gracze mogą również zakładać własne farmy, a następnie składać uzyskane plony w ofierze bóstwom.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Dragon Pals: Odpowiednia dla każdego wieku.