Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 maja 2013, 13:49

Dragon Pals - wystartowała otwarta beta przeglądarkowego MMORPG

Ruszyła otwarta beta Dragon Pals, czyli przeglądarkowego MMORPG z turowym systemem walki oraz rozbudowanym systemem tresowania smoków.

W grze kluczową rolę odgrywa tresowanie smoków. - Dragon Pals - wystartowała otwarta beta przeglądarkowego MMORPG - wiadomość - 2013-05-05
W grze kluczową rolę odgrywa tresowanie smoków.

Firma R2Games uruchomiła otwartą betę produkcji MMORPG zatytułowanej Dragon Pals. Jest to gra przeglądarkowa, więc by wziąć udział w testach wystarczy udać się na oficjalną stronę i zarejestrować konto. Projekt korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami.

  1. Dragon Pals – strona oficjalna gry

Gra oferuje trzy klasy, z których każda posiada własny ekwipunek i zestaw umiejętności. Wojownicy nadają się do walki zwarciu, podczas gdy Łucznicy preferują ataki dystansowe. Listę klas zamykają władający żywiołami Magowie. Zabawa sprowadza się głównie do wycinania w pień hord wrogów. Walka toczona jest w systemie turowym. Autorzy przygotowali ciekawy system smoczych klejnotów, które możemy znaleźć lub zsyntezować. Każdy z nich zapewnia jakieś dodatkowe bonusy, ale prawdziwa zabawa zaczyna się dopiero przy łączeniu kilku kamieni i tworzeniu tym sposobem znacznie potężniejszych kombinacji.

Zgodnie z tytułem, w Dragon Pals podczas podróży po wirtualnym świecie towarzyszy nam smok, który pomaga podczas bitew. Podobnie jak bohaterowie, w trakcie przygód zyskuje on punkty doświadczenia, co pozwala na rozwijanie jego umiejętności. Gracze mogą również zakładać własne farmy, a następnie składać uzyskane plony w ofierze bóstwom.

Akcja gry toczy się w pełnej magii krainie fantasy, stworzonej przez grupę bóstw a jako bezpieczne schronienie przed istotną znaną jako Mrok, która pożarła niezliczone inne światy. Bezpieczeństwa tego miejsca miały strzec potężne smoki. Pod ich ochroną cywilizacja ludzka rozwijała się w spokoju przez kolejne stulecia. W końcu jednak Mrok zdobył siłę potrzebną do przeprowadzenia ataku. Smoki obawiały się, że ich własna moc zostanie obrócona przeciwko światu, więc zamknęły się w magicznych jajach. To właśnie o nie toczy się wojna w chwili rozpoczęcia akcji Dragon Pals. Gracze wcielają się w bohaterów, którzy próbują zgromadzić te artefakty zanim zrobią to sługusy Mroku.