Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogicznePSVPCPS3
Okładka Doctor Who: The Eternity Clock (PS3)

Doctor Who: The Eternity Clock

Gra logiczna oparta na licencji kultowego telewizyjnego serialu science-fiction. Autorzy we współpracy ze scenarzystami stacji BBC przygotowali zupełnie nową historię, opowiadającą o przygodach Doktora i jego towarzyszki.

Logiczne | science fiction | seriale TV | podróże w czasie

Okładka Doctor Who: The Eternity Clock (PS3)

data premiery gry:

23maj2012

PS3

10paź2012

PSV

15lis2012

PC
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Doctor Who: The Eternity Clock to gra logiczna korzystająca z licencji popularnego brytyjskiego serialu telewizyjnego. Jest to produkcja niezależnego studia Supermassive Games, które odpowiedzialne jest za takie tytuły jak m.in. Tumble czy seria Start the Party.

Gra oparta została na brytyjskim serialu telewizyjnym, który zadebiutował na srebrnym ekranie w 1963 roku i obecnie jest najdłuższym serialem science-fiction w historii. Cykl opowiada o losach tytułowego Doktora. Podróżuje on w czasie i przestrzeni za pomocą statku kosmicznego o nazwie TARDIS, który z zewnątrz wygląda jak budka telefoniczna.

The Eternity Clock opowiada zupełnie nową historię, która powstała przy współpracy z zespołem odpowiedzialnym za scenariusze telewizyjnego pierwowzoru. Całość oparta jest na najnowszym, jedenastym wcieleniu Doktora. W tej wersji w jego rolę wciela się Matt Smith, a w przygodach towarzyszy mu Amy Pond grana przez Alex Kingston.

Studio Supermassive Games zadbało o realistyczną grafikę i animację stworzoną w oparciu o technologię motion capture. Co warte podkreślenia, w grze głównym postaciom (w tym Doktorowi oraz Amy) głosu użyczyli ci sami aktorzy, którzy wcielają się w te role w wersji telewizyjnej.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Ocena czytelników: 3,5 / 10 na podstawie 34 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: 8,6 / 10 na podstawie 18 głosów czytelników.

Gry podobne do Doctor Who: The Eternity Clock

Klasyfikacja PEGI Doctor Who: The Eternity Clock

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Doctor Who: The Eternity Clock

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.5 GHz
  • 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7)
  • karta grafiki 1280 MB (GeForce GTX 570 lub lepsza)
  • 1.7 GB HDD
  • Windows XP(SP3)/Vista (SP2)/7(SP1)/8
Doctor Who: The Eternity Clock – premiera gry odbędzie się w marcu

wiadomość24 stycznia 2012

Gra Doctor Who: The Eternity Clock zostanie wydana w marcu tego roku na PlayStation 3 oraz PlayStation Vita. Pecetowa wersja produkcji pojawi się później. Wydawca tytułu, czyli koncern BBC, opublikował pierwszy zwiastun, z którego wynika, że bohater znany z popularnego serialu powróci w platformówce.

Zapowiedziano grę Doctor Who: The Eternity Clock
Zapowiedziano grę Doctor Who: The Eternity Clock

wiadomość10 grudnia 2011

Mamy dobre wieści dla miłośników najsłynniejszego brytyjskiego serialu science-fiction. Studio Supermassive Games ogłosiło właśnie, że pracuje nad grą Doctor Who: The Eternity Clock, która wydana zostanie na pecety oraz konsole PlayStation 3 i PlayStation Vita.

PC
PS3
PSV