Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Disney Pop Town (iOS)
OkładkaDisney Pop Town (iOS)

Disney Pop Town

Produkcja typu match-3, osadzona w światach Disneya i Pixara. W Disney Pop Town czyścimy wypełnione kolorowymi klejnotami plansze, odblokowujemy nowe kostiumy oraz odświeżamy kolejne miasteczka.

Logiczne | casual | zagraj za darmo | połącz trzy elementy | Disney

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Disney Pop Town Premiera

24paź2019

AND iOS

producent: Jam City wydawca: Jam City

Gry podobne do Disney Pop Town

Puzzle Quest 2

Diamond Diaries Saga

Pokemon Cafe Mix

Disney POP TOWN jest grą logiczną typu match-3, osadzoną w uniwersum Disneya i Pixara. Produkcja została opracowana przez studio Jam City, mające w swoim portfolio między innymi takie projekty, jak Futurama: Worlds of Tomorrow czy Harry Potter i tajemnica Hogwartu.

Mechanika

W Disney POP TOWN większość czasu spędzamy na planszach wypełnionych kolorowymi klejnotami. Naszym zadaniem jest przesuwanie widocznych na ekranie świecidełek w taki sposób, by w jednej linii ustawiły się co najmniej trzy identyczne, co pociągnie za sobą ich eliminację. Im więcej kryształków udaje nam się usunąć za jednym zamachem, tym więcej punktów otrzymujemy.

W miarę postępów zdobywamy rozmaite kostiumy inspirowane postaciami Disneya i Pixara (jak Kubuś Puchatek czy Myszka Miki), z których każdy zapewnia nam inną umiejętność wpływającą na zabawę. Poza tym zgromadzone gwiazdki wydajemy na odświeżanie miast inspirowanych lokacjami z kultowych dzieł obu wytwórni. W zamian za ich upiększanie otrzymujemy dostęp do unikalnych nagród.

Kwestie techniczne

Barwną grafikę gry Disney POP TOWN utrzymano w kreskówkowej stylistyce.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Disney Pop Town: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS