Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSAND
Okładka Diamond Diaries Saga (iOS)
OkładkaDiamond Diaries Saga (iOS)

Diamond Diaries Saga

Gra typu match-3, w której wcielamy się w Lucy - kolekcjonerkę drogocennych klejnotów.

Logiczne | zagraj za darmo | 2D | połącz trzy elementy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Diamond Diaries Saga Premiera

30paź2017

AND

16maj2018

iOS

producent: King wydawca: King Strona oficjalna

Gry podobne do Diamond Diaries Saga

Candy Crush Saga

Puzzle Quest 2

Nibblers

Diamond Diaries Saga jest produkcją typu match-3, opracowaną przez studio King; mowa o zespole, któremu światową sławę przyniósł niezwykle popularny cykl Candy Crush Saga. Tytuł jest dystrybuowany w modelu darmowym z mikropłatnościami (free-to-play).

Fabuła

Główną bohaterką Diamond Diaries Saga jest jubilerka Lucy. Postawione przed nią zadanie polega na zdobyciu specjalnych klejnotów potrzebnych jej do tworzenia wspaniałych naszyjników. By odnaleźć je wszystkie, dziewczyna udaje się w długą podróż, której pierwszym punktem jest Paryż.

Mechanika

Rozgrywka w Diamond Diaries Saga toczy się na dwuwymiarowej planszy wypełnionej kolorowymi klejnotami; na jej szczycie znajduje się diament pożądany przez Lucy, który należy sprowadzić na dół, do rozwieszonego tam naszyjnika. By tego dokonać, łączymy mniejsze klejnoty o tej samej barwie (trzy lub więcej), które następnie znikają z pola gry. Sprawę komplikuje fakt, że w toku zmagań dysponujemy ograniczoną liczbą ruchów, w związku z czym kluczem do sukcesu jest tworzenie długich i efektownych kombinacji.

Tryby gry

Diamond Diaries Saga oferuje szereg trybów gry, wśród których można znaleźć: Open the Dolls, Open the Jewellery Box oraz Open the Bottles.

Kwestie techniczne

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku pozostałych dzieł studia King, grafikę Diamond Diaries Saga utrzymano w kreskówkowej stylistyce i okraszono bogatą kolorystyką.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Diamond Diaries Saga: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS