Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGPS4Switch
Okładka Destiny Connect: Tick-Tock Travelers (PS4)

Destiny Connect: Tick-Tock Travelers

Destiny Connect: Tick-Tock Travelers to traktująca o podróżach w czasie gra jRPG. Zadaniem gracza jest odkrycie przyczyny zatrzymania się czasu w miasteczku Clocknee. Za produkcję odpowiada studio Nippon Ichi Software.

RPG | TPP | fantasy | turowe | roboty | podróże w czasie | jRPG

Okładka Destiny Connect: Tick-Tock Travelers (PS4)

data premiery gry:

22paź2019

Switch PS4

Destiny Connect: Tick-Tock Travelers to gra z gatunku jRPG, za której produkcję odpowiada studio Nippon Ichi Software. Gracz musi ustalić przyczynę zatrzymania się czasu oraz inwazji złych robotów na miasteczko Clocknee.

Fabuła

Akcja Destiny Connect: Tick-Tock Travelers ma miejsce w miasteczku Clocknee. Gdy mieszkańcy świętują nadejście nowego tysiąclecia, czas zatrzymuje się i pojawia się armia wrogo nastawionych robotów. Próby ustalenia przyczyny tego zjawiska podejmuje się kierowana przez gracza drużyna – dziewczynka o imieniu Sherry, jej przyjaciel Pegreo oraz Isaac, robot podróżujący w czasie. Przemierzą oni różne epoki, by poznać tajemnice skrywane przez miasteczko.

Mechanika

Destiny Connect: Tick-Tock Travelers należy do gatunku jRPG. Gracz przemierza miasteczko, rozmawia z napotkanymi mieszkańcami, wykonuje dla nich zadania oraz walczy z przeciwnikami (potyczki toczą się w turach na osobnych arenach). W grze na przestrzeni całej rozgrywki podejmujemy istotne wybory fabularne, mające wpływ na całokształt Clocknee.

Jak w każdym jRPG-u, w Destiny Connect: Tick-Tock Travelers zaimplementowano mechanikę rozwoju postaci. Dodatkowo za pomocą specjalnej mikstury, która wypada z pokonanych wrogów, możemy odblokowywać nowe kostiumy dla Sherry.

Z kolei robot Isaac może zostać ulepszony poprzez instalowanie w nim rozmaitych modułów modyfikujących jego statystyki. Ponadto możemy odblokować różne jego wersje i przełączać się między nimi w dowolnej chwili. Każda z nich pełni określone zadanie, np. ratownicza sprawi, że będzie on leczył resztę drużyny, a forma Bushido potrafi zadać potężne ataki.

Kwestie techniczne

Destiny Connect: Tick-Tock Travelers oferuje silnie stylizowaną oprawę graficzną. Całość utrzymana jest w bardzo jasnej kolorystyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Gry podobne do Destiny Connect: Tick-Tock Travelers

Klasyfikacja PEGI Destiny Connect: Tick-Tock Travelers

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Switch
PS4