Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Desert Law (PC)
OkładkaDesert Law (PC)

Desert Law: Wojownicy Pustyni PC

Desert Law

Desert Law: Wojownicy Pustyni to osadzona w postapokaliptycznych klimatach strategia czasu rzeczywistego (RTS) z elementami cRPG. Akcja gry rozgrywa się w świecie zniszczonym przez kataklizm.

Strategiczne | RTS

Desert Law: Wojownicy Pustyni Premiera PC

29kwietnia2005

pudełko PL

31grudnia2005

producent: Arise wydawca: 1C Entertainment wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Desert Law: Wojownicy Pustyni

Fallout 2

Metalheart: Replicants Rampage

APOX

Postapokaliptyczna strategia rozgrywana w czasie rzeczywistym z elementami cRPG, przygotowana przez naszych wschodnich sąsiadów, zespół programistyczny Arise. W przyszłości rozwój naszej wspaniałej cywilizacji został skutecznie zatrzymany przez kataklizm, który zamienił Ziemię w jedno wielkie pustkowie, a także drastycznie zmniejszył populację wszystkiego, co na niej żyło, w tym i ludzi. Miejsce wielomilionowych, kwitnących metropolii zastąpiły małe osady ocalałych, starających się przetrwać w zaistniałej sytuacji. Gracz ma okazję pokierować losami jednego z mieszkańców takowej enklawy, niestety, zaraz po tym jak zostaje ona zrównana z ziemią przez jedną z licznych band grasujących po okolicach. Bred, bo takie nosi imię ów mężczyzna, poprzysięga zemstę wszystkim bandytom. Jednoczy napotkanych ludzi i rozpoczyna walkę mającą na celu przywrócenie porządku na świecie.

Kierując jego poczynaniami przechodzimy kampanię jednoosobową złożoną z 29 misji, połączonych spójną fabułą, którą uzupełnia 30 części komiksowych wstawek (przerywników). Na dodatek w czasie rozgrywki spotykamy kilku bohaterów, którzy wzmacniają nasze siły. Każdy z nich posiada swoje indywidualne cechy i umiejętności, z misji na misję zyskuje również doświadczenie. Podczas licznych potyczek możemy użyć około 50 różnego rodzaju pojazdów wyposażonych w całą gamę broni i groźnych gadżetów. Mowa tu zarówno o zwykłych, fabrycznych samochodach osobowych, które jakimś cudem nadal działają, jak i specjalnych konstrukcjach dedykowanych walce i poruszaniu się w trudnym terenie. Praktycznie cała technologia, jaką dysponujemy, to pozostałości po dawnym świecie. Warto też zaznaczyć, iż najcenniejszą rzeczą, surowcem, w postapokaliptycznej rzeczywistości jest paliwo. Bez niego nasze pojazdy nigdzie nie pojadą, a tym bardziej nie pokonają wrogów w walce.

Tryb gry: single player  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 110 głosów czytelników.

Desert Law: Wojownicy Pustyni cena w dniu premiery: 14,90 PLN

Wymagania wiekowe Desert Law: Wojownicy Pustyni: 12+

Desert Law: Wojownicy Pustyni Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 600MHz
  • 128MB RAM
  • 32MB akcelerator 3D
  • 1.2 GB HDD