Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Der Bauernhof (PC)

Symulacja Farmy PC

Der Bauernhof

Zajmujemy się zarządzaniem własną farmą, uprawiając pola, pielęgnując grządki czy dbając o zwierzęta hodowlane. W miarę rozwoju zabawy stawiamy nowe budynki gospodarcze i zatrudniamy dodatkową siłę roboczą.

Strategiczne | ekonomiczne | rolnicze

PC Windows
Okładka Der Bauernhof (PC)

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

18września2008

1kwietnia2011

pudełko PL

Gra strategiczna, w której naszym zadaniem jest założenie i rozwijanie farmy. Za przygotowanie opisywanej produkcji odpowiedzialne jest niemieckie studio deweloperskie Astragon, znane głównie za sprawą symulatorów różnorakich zawodów (Digger Simulator, Garbage Truck Simulator, Crane Simulator etc).

Gra pozwala nam na wykonywanie wielu różnych czynności, wśród których nie zabrakło pielęgnowania grządek, uprawy pól czy opiekowania się zwierzętami hodowlanymi. Wszystkie podejmowane prace mają na celu wytwarzanie dóbr, które będziemy mogli później sprzedać z zyskiem i przyczynić się tym samym do dalszego rozrostu prowadzonej działalności. Lista możliwych inwestycji obejmuje nie tylko zakup kolejnych ziem, ale także stawianie nowych budynków na terenie gospodarstwa i zatrudnianie pracowników, którzy będą mogli nas wyręczyć w wykonywaniu niektórych zadań czy przyczynić się do podniesienia efektywności działania farmy.

Zmagania prowadzimy w jednym z czterech różnych środowisk. Istotną cechą Symulacji Famy jest możliwość swobodnego przemieszczania się po zarządzanym obszarze na piechotę. Co ciekawe, w wolnych chwilach możemy uruchamiać wbudowaną mini-grę planszową Othello, bawiąc się na jednym z pięciu poziomów trudności.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 6,7 / 10 na podstawie 82 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 19,90 PLN

Wymagania wiekowe Der Bauernhof

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Symulacja Farmy

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Pentium 4 2 GHz
  • 1 GB RAM (2 GB dla Vista/7)
  • karta grafiki 128MB (GeForce 6800 lub lepsza)
  • 4 GB HDD
  • Windows XP/Vista