Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweNDS
Okładka Dating Day (NDS)
OkładkaDating Day (NDS)

Dating Day NDS

Dating Day to produkcja skierowana do dziewczynek w wieku od 8 do 14 lat. Zadanie gracza polega na zabieganiu o względy nastolatków. Im więcej punktów zdobędzie się wykonując przeróżne minigry, tym lepszy będzie końcowy efekt.

Przygodowe | tytuły ekskluzywne Nintendo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dating Day Premiera NDS

anulowana

producent: Daedalic Entertainment wydawca: Daedalic Entertainment

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Dating Day jest produktem, który trudno jednoznacznie sklasyfikować. Tytuł ten zawiera elementy typowe dla gier symulacyjnych, strategicznych oraz zręcznościowych. Gra powstała głównie z myślą o dziewczynkach w wieku od 8 do 14 lat. Rozwiązujemy typowe problemy przedstawicielek płci pięknego z tego konkretnego przedziału wiekowego, dbając zarówno o wygląd sterowanej postaci, jak i udając się na randki oraz spotykając z przyjaciółmi. Za przygotowanie i wydanie gry odpowiedzialna jest niemiecka firma Daedalic Entertainment, znana też między innymi dzięki dwuwymiarowej przygodówce A New Beginning. Dating Day powstał wyłącznie z myślą o posiadaczach przenośnej konsoli firmy Nintendo.

Gra posiada pewne odgórnie postawione cele, którym możemy spróbować sprostać. Wcielając się w postać nastolatki umawiamy się z chłopcami. Powodzenie kolejnych spotkań uzależnione jest od ilości zdobytych punktów. Można je otrzymywać za rozwiązywanie mniej lub bardziej złożonych mini-gier. Mogą się one opierać zarówno na zadaniach wymagających wysilenia szarych komórek, jak i zmaganiach typowo zręcznościowych. Gra na bieżąco monitoruje nasze poczynania, dostosowując ilość otrzymanych punktów do aktualnych osiągnięć.

Równie istotną rolę odgrywa dbanie o odpowiedni wygląd nastolatki. Mowa tu zarówno o makijażu, jak i odpowiednich elementach ubioru, które w miarę rozwoju zabawy można nabywać. Niektóre przedmioty stają się dostępne dopiero w dalszej fazie rozgrywki.

Oprawa wizualna Dating Day jest bardzo uproszczona. Producent zadbał jednak o to żeby sterowanie postacią i wykonywanie różnorakich czynności nie sprawiało większych problemów. Przewidziano też możliwość używania ekranu dotykowego konsoli DS.

Ostatnia modyfikacja 10 grudnia 2007

Tryb gry: single player  

Wymagania wiekowe Dating Day: Odpowiednia dla każdego wieku.