Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiX360PS3
Okładka Dante's Inferno: Trials of St. Lucia (X360)
OkładkaDante's Inferno: Trials of St. Lucia (X360)

Dante's Inferno: Trials of St. Lucia

Dodatek do gry Dante’s Inferno. W DLC wprowadzono tryb kooperacji, w którym wraz z innymi znajomymi możemy rozegrać bitwę na jednej ze specjalnie przygotowanych aren. Jeden z graczy może wcielić się w Św. Łucję, wspomagającą Dantego w jego atakach specjalnych.

To jest dodatek do gry Dante's Inferno.

Akcji | TPP | hack'and'slash | horror

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dante's Inferno: Trials of St. Lucia Premiera

29kwi2010

X360 PS3

Dante’s Inferno: Trials of St. Lucia to dodatek DLC do świetnego slashera stworzonego przez twórców Dead Space’a, czyli studio Visceral Games. Rozszerzenie wprowadza unikalny tryb kooperacji, który pozwala na wspólną zabawę dwóm graczom.

Trials of St. Lucia to dwie zasadnicze nowości: tryb kooperacji oraz edytor wyzwań. W pierwszym przypadku gracze mogą wspólnie zmierzyć się z potworami na arenach przygotowanych przez twórców i innych miłośników gry. Postać głównego bohatera otrzymuje w tym trybie wsparcie grywalnej św. Łucji, która może latać i wyprowadzać unikalne sekwencje ciosów, co doskonale uzupełnia zdolności Dantego.

Edytor wyzwań, druga z głównych atrakcji tego DLC, pozwala natomiast stworzyć własne areny i opublikować je w sieci dla innych graczy. Twórcy udostępnili kilka prostych narzędzi, które umożliwiają wybranie lokacji i przeciwników oraz określenie ich statystyk i liczebności. Dodatek wprowadza także kilku nowych wrogów oraz mnóstwo pułapek i innych elementów. Uczestnicy zabawy mogą ściągać, próbować i oceniać twórczość innych graczy.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Ocena użytkowników: 7,4 / 10 na podstawie 71 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Dante's Inferno: Trials of St. Lucia

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
X360
PS3