Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS3X360
Okładka Dante's Inferno: Trials of St. Lucia (PS3)

Dante's Inferno: Trials of St. Lucia

Dodatek do gry Dante’s Inferno. W DLC wprowadzono tryb kooperacji, w którym wraz z innymi znajomymi możemy rozegrać bitwę na jednej ze specjalnie przygotowanych aren. Jeden z graczy może wcielić się w Św. Łucję, wspomagającą Dantego w jego atakach specjalnych.

To jest dodatek do gry Dante's Inferno.

Akcji | TPP | hack'and'slash | horror

Okładka Dante's Inferno: Trials of St. Lucia (PS3)

data premiery gry:

29kwi2010

X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Dante’s Inferno: Trials of St. Lucia to dodatek DLC do świetnego slashera stworzonego przez twórców Dead Space’a, czyli studio Visceral Games. Rozszerzenie wprowadza unikalny tryb kooperacji, który pozwala na wspólną zabawę dwóm graczom.

Trials of St. Lucia to dwie zasadnicze nowości: tryb kooperacji oraz edytor wyzwań. W pierwszym przypadku gracze mogą wspólnie zmierzyć się z potworami na arenach przygotowanych przez twórców i innych miłośników gry. Postać głównego bohatera otrzymuje w tym trybie wsparcie grywalnej św. Łucji, która może latać i wyprowadzać unikalne sekwencje ciosów, co doskonale uzupełnia zdolności Dantego.

Edytor wyzwań, druga z głównych atrakcji tego DLC, pozwala natomiast stworzyć własne areny i opublikować je w sieci dla innych graczy. Twórcy udostępnili kilka prostych narzędzi, które umożliwiają wybranie lokacji i przeciwników oraz określenie ich statystyk i liczebności. Dodatek wprowadza także kilku nowych wrogów oraz mnóstwo pułapek i innych elementów. Uczestnicy zabawy mogą ściągać, próbować i oceniać twórczość innych graczy.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Ocena czytelników: 6,8 / 10 na podstawie 69 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 8 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Dante's Inferno: Trials of St. Lucia

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.
Dante's Inferno 2 już w produkcji?
Dante's Inferno 2 już w produkcji?

wiadomość30 czerwca 2010

Publikowane w Internecie ogłoszenia o pracę w znanych studiach deweloperskich często są źródłem spekulacji dla nowo powstających produkcji. Tym razem nowych pracowników szuka studio Visceral Games, choć nie podano konkretnego tytułu, nad jakim będą prowadzone prace. Wszystko jednak wskazuje na to, że chodzi o Dante’s Inferno 2...

Wieści ze świata (Heroes of Newerth, Serious Sam, Medal of Honor) 29/04/10
Wieści ze świata (Heroes of Newerth, Serious Sam, Medal of Honor) 29/04/10

wiadomość29 kwietnia 2010

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dzisiaj piszemy o kolejnym powrocie „najpoważniejszego” bohatera w historii gier, losach Świętej Łucji, ponad stu mężczyznach okładających się pięściami oraz prawie ukończonych przygodach pewnego Marines.

Dante’s Inferno już wkrótce z trybem kooperacji
Dante’s Inferno już wkrótce z trybem kooperacji

wiadomość1 kwietnia 2010

Znamy finalne szczegóły dodatku DLC do Dante’s Inferno, który otrzymał nazwę Trials of St. Lucia i pojawi się 29 kwietnia w dystrybucji cyfrowej na konsolach Xbox 360 i PlayStation 3. Główną atrakcją rozszerzenia będzie sieciowy tryb kooperacji, umożliwiający wspólną zabawę dwóm graczom. Dante, bohater podstawowej gry, otrzyma w nim wsparcie św. Łucji.

Dante otrzyma wsparcie Św. Łucji w DLC do Dante’s Inferno?
Dante otrzyma wsparcie Św. Łucji w DLC do Dante’s Inferno?

wiadomość3 lutego 2010

W sieci pojawiły się nieoficjalne informacje o niezwykle ciekawym dodatku DLC do Dante’s Inferno, który twórcy najwyraźniej planują wypuścić w przyszłości. Pakiet miałby skupić się na trybie kooperacji oraz wprowadzić postać św. Łucji i edytor scenariuszy. Oczywiście całość może być tylko kolejną odsłoną nietypowej kampanii marketingowej prowadzonej przez Electronic Arts.

X360
PS3