Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiiOSAND
Okładka CSR Racing 2 (iOS)
OkładkaCSR Racing 2 (iOS)

CSR Racing 2

Mobilna gra wyścigowa, korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami. CSR Racing 2 jest dziełem studia NaturalMotion, które ma na koncie zarówno jej poprzedniczkę, jak i m.in. Backbreaker czy Dawn of Titans.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSR Racing 2 Premiera

29cze2016

iOS AND

CSR Racing 2 to wydana na mobilny system AND i iOS gra wyścigowa. Produkcja korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami i opracowało ją studio NaturalMotion, czyli autorzy pierwszej części, jak również takich tytułów jak Backbreaker czy Dawn of Titans.

Mechanika

Opracowane z myślą o systemie AND i iOS CSR Racing 2 odtwarza tzw. drag racing, w Polsce znane również pod nazwą wyścigi równoległe, czyli rywalizację, w której dwa samochody próbują w jak najkrótszym czasie przy starcie od zera pokonać prosty odcinek drogi. Podczas takich zawodów nie ma mowy o żadnych skrętach – cała zabawa polega na odpowiednim manipulowaniu przyśpieszeniem oraz ręczną skrzynią biegów.

Autorzy nie szczędzili środków na uzyskanie odpowiednich licencji. Dzięki temu możemy bawić się ponad pięćdziesięcioma autami, wiernie odtworzonymi na podstawie rzeczywistych modeli takich producentów jak Ferrari, McLaren, Bugatti, Lamborghini, Pagani czy Koenigsegg. Każdy z nich prowadzi się trochę inaczej i aby odnieść sukces, trzeba nauczyć się specyfiki każdego typu. Początkowo mamy dostęp tylko do kilku najsłabszych bryk, ale z czasem możemy odblokować kolejne. Duża część zabawy obraca się wokół kolekcjonowania coraz to lepszych samochodów, co jest dodatkowo uatrakcyjnione przez ich wyśmienite wykonanie pod względem graficznym.

Istotną rolę odgrywa także tuningowanie aut. Gracze mogą wymieniać części, manipulować ciśnieniem w oponach, montować dopalacze, jak i majstrować przy skrzyniach biegów. Niepotrzebne samochody da się rozebrać na części do wykorzystania w innych modelach.

Tryby gry

Gra oferuje wiele różnych trybów zabawy. Samotni gracze mogą ścigać się ze sztuczną inteligencją i powoli wspinać po szczeblach kariery, przy okazji odkrywając kolejne rozdziały fabuły opowiadającej o ludziach, którzy z cienia rządzą miastem. Dostępny jest również tryb multiplayer, który pozwala na rywalizowanie z innymi graczami w czasie rzeczywistym oraz dołączanie do tzw. ekip, pełniących tutaj rolę gildii. Zabawę w multiplayerze uatrakcyjnia interfejs umożliwiający łatwą komunikację między użytkownikami oraz dostęp do stale uaktualnianych sieciowych rankingów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe CSR Racing 2: Odpowiednia dla każdego wieku.

CSR Racing 2 Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND