Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiiOSAND
Okładka Fast & Furious: Legacy (iOS)
OkładkaFast & Furious: Legacy (iOS)

Fast & Furious: Legacy

Mobilna gra wyścigowa w modelu free-to-play oparta na licencji popularnej serii filmów akcji.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo | filmy

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Fast & Furious: Legacy Premiera

25mar2015

iOS AND

producent: Kabam wydawca: Kabam Strona oficjalna

Fast & Furious: Legacy to wydana na Androida mobilna gra wyścigowa korzystająca z licencji popularnej serii filmów akcji. Produkcja oparta jest na modelu darmowym z mikropłatnościami i opracowało ją studio Kabam.

Tworząc grę autorzy nie ograniczyli się jedynie do najnowszego odcinka filmowej sagi i zamiast tego Fast & Furious: Legacy czerpie elementy ze wszystkich siedmiu części. Możemy brać udział w czystej wyścigowej rywalizacji, lub też bawić się w trybie fabularnym, w którym jako członek ekipy zawierającej takie postacie jak Letty Ortiz, Roman Pearce czy Tej Parker, walczymy z najsłynniejszymi czarnymi charakterami serii, wśród których znaleźli się DK, Braga oraz Carter Verone.

Zabawa sprowadza się głównie do rozgrywania nielegalnych wyścigów ulicznych. Autorzy nie próbowali tworzyć symulatora, więc mechanizmy rozgrywki są czysto zręcznościowe i mocno uproszczone. Gra pozwala rywalizować w takich miastach jak Tokio, Los Angeles, Rio de Janeiro czy Miami. W sumie możemy zasiąść za kierownicą ponad pięćdziesięciu różnorodnych samochodów i wszystkie je można w dalekim stopniu modyfikować oraz ulepszać. Oczywiście karierę zaczynamy z najsłabszymi autami i musimy solidnie zapracować na coraz lepsze modele.

Gra oferuje kilka trybów zabawy. Poza tradycyjnymi wyścigami możemy brać udział w zawodach driftingowych i drag race, ucieczkach przed policją oraz polowaniach, gdzie musimy wyeliminować konkretnych przeciwników. Autorzy nie zapomnieli także o opcjach multiplayer, pozwalających na rywalizowanie przez sieć z innymi użytkownikami. Można także zakładać własne ekipy, pełniące rolę mini-gildii, a następnie rywalizować z konkurencyjnymi grupami.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Fast & Furious: Legacy: 12+

iOS
AND