Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodoweANDWWWiOS
Okładka CSI: Hidden Crimes (AND)

CSI: Hidden Crimes

Gra detektywistyczna typu „ukryte obiekty” bazująca na licencji popularnego serialu telewizyjnego, opowiadającego o pracy policyjnych ekspertów kryminalistycznych.

Przygodowe | ukryte przedmioty | casual | zagraj za darmo | Facebook | detektywistyczne | seriale TV

Okładka CSI: Hidden Crimes (AND)

producent: Ubisoft

wydawca: Ubisoft

Strona oficjalna

data premiery gry:

23kwi2014

iOS AND

14gru2014

WWW
Kolekcja gier
Obserwuj grę

CSI: Hidden Crimes to casualowa gra detektywistyczna, należąca do popularnego na urządzeniach mobilnych gatunku ukryte obiekty. Produkcja powstała na licencji popularnego serialu telewizyjnego, opowiadającego o pracy policyjnych ekspertów kryminalistycznych. Za jej powstaniem kryje się ekipa UbiSoft Abu Dhabi – wewnętrzne studio koncernu, który stał także za komputerowymi, typowo przygodowymi odsłonami serii.

W grze wcielamy się w nowego, obiecującego członka zespołu CSI, który zajmuje się rozwiązywaniem kolejnych zagadek kryminalnych. Zabawa sprowadza się głównie do przeszukiwania kolejnych lokacji z ukrytymi obiektami, gdzie znajdujemy istotne dla sprawy poszlaki i tropy. Kolejnym krokiem jest analiza pozyskanych dowodów w policyjnym laboratorium kryminalistycznym. Odbywa się to poprzez uczestnictwo w szeregu logiczno-zręcznościowych mini-gierek, wykorzystujących w sprytny sposób unikalne funkcje urządzeń mobilnych. W końcu, po przeanalizowaniu zebranych wskazówek i połączeniu ich w całość, musimy wskazać i aresztować sprawcę.

Gra rozwijana jest na zasadach serialowych, a kolejne zagadki kryminalne udostępniane są przez producenta w różnych odstępach czasowych. Jak na licencjonowaną produkcję przystało, podczas rozgrywki towarzyszy nam plejada postaci znanych z najnowszych sezonów CSI: Las Vegas, na czele z D.B. Russellem (Ted Danson), Julie Finlay (Elisabeth Shue) czy Nicholasem Stokesem (George Eads). Za fabułę kolejnych historii odpowiada zaś oryginalny scenarzysta serialu, Jack Gutowitz. Oprawa graficzna gry nie ustępuje w znacznym stopniu komputerowym odsłonom serii i wykonana została w podobnej, rysunkowej stylistyce.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: mała (do 50 MB)

Wymagania wiekowe CSI: Hidden Crimes

12+

Wymagania sprzętowe CSI: Hidden Crimes

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Rising Generals, Truck Nation, CSI: Hidden Crimes i inne najlepsze przeglądarkowe gry grudnia
Rising Generals, Truck Nation, CSI: Hidden Crimes i inne najlepsze przeglądarkowe gry grudnia

wiadomość5 stycznia 2015

Kolejny miesiąc za nami, a my tradycyjnie przyglądamy się najciekawszym darmowym produkcjom przeglądarkowym, którym warto poświęcić nieco swojego cennego czasu.

iOS
AND
WWW