Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Circus World (PC)
OkładkaCircus World (PC)

Circus World PC

Gra strategiczna, w której budujemy cyrk. Zadaniem gracza jest przywrócić świetność temu miejscu i osiągnięcie sukcesu ekonomicznego. Podczas zabawy rozstawiamy namioty, ustalamy ceny i kreujemy program.

Strategiczne | ekonomiczne

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Circus World Premiera PC

21września2012

producent: Excalibur Games wydawca: Excalibur Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Circus World

RollerCoaster Tycoon 3

Theme Park

Circus Empire

Circus World to ekonomiczna symulacja cyrku autorstwa brytyjskiego studia Excalibur Publishing Limited, specjalizującego się w tego rodzaju produkcjach. Naszym zadaniem, jako nowo powołanego dyrektora lokalnego, podupadającego cyrku, jest takie poprowadzenie jego działalności, by osiągnąć jak największy sukces artystyczny i ekonomiczny, przekształcając go w końcu w światowej klasy atrakcję.

Poradzenie sobie z tym wyzwaniem oznacza zadbanie o budowę namiotów, ustalanie cen biletów wraz z programem wieczoru, a także zatrudnianie rożnych artystów. W sumie do naszej dyspozycji jest ponad 30 rodzajów grup cyrkowych, w tym klauni, żonglerzy, akrobaci, czy treserzy dzikich zwierząt (słoni, tygrysów itp.).

Wraz z postępami w rozgrywce nasza reputacja wzrasta, co pozwala nam – dzięki współpracy z gwiazdami światowych cyrków – tworzyć coraz lepsze przedstawienia. Za zarobione pieniądze rozbudujemy cyrkowe miasteczko i zakupimy coraz bardziej wyszukane akcesoria, przez co wskoczymy w końcu do ścisłej czołówki tej niepozbawionej zaciekłej konkurencji branży.

Circus World wykonany jest w grafice 3D, a zaimplementowany tryb pierwszoosobowy pozwala nam oglądać nasze cyrkowe królestwo również z perspektywy widza.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 3.5 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Circus World cena w dniu premiery: 1 DVD PLN

Klasyfikacja PEGI Circus World

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Circus World Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Core 2 Duo 2.6 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 9800 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP (SP3)/Vista/7