Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Circus World (PC)

Circus World PC

Gra strategiczna, w której budujemy cyrk. Zadaniem gracza jest przywrócić świetność temu miejscu i osiągnięcie sukcesu ekonomicznego. Podczas zabawy rozstawiamy namioty, ustalamy ceny i kreujemy program.

Strategiczne | ekonomiczne

PC Windows
Okładka Circus World (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

21września2012

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Circus World to ekonomiczna symulacja cyrku autorstwa brytyjskiego studia Excalibur Publishing Limited, specjalizującego się w tego rodzaju produkcjach. Naszym zadaniem, jako nowo powołanego dyrektora lokalnego, podupadającego cyrku, jest takie poprowadzenie jego działalności, by osiągnąć jak największy sukces artystyczny i ekonomiczny, przekształcając go w końcu w światowej klasy atrakcję.

Poradzenie sobie z tym wyzwaniem oznacza zadbanie o budowę namiotów, ustalanie cen biletów wraz z programem wieczoru, a także zatrudnianie rożnych artystów. W sumie do naszej dyspozycji jest ponad 30 rodzajów grup cyrkowych, w tym klauni, żonglerzy, akrobaci, czy treserzy dzikich zwierząt (słoni, tygrysów itp.).

Wraz z postępami w rozgrywce nasza reputacja wzrasta, co pozwala nam – dzięki współpracy z gwiazdami światowych cyrków – tworzyć coraz lepsze przedstawienia. Za zarobione pieniądze rozbudujemy cyrkowe miasteczko i zakupimy coraz bardziej wyszukane akcesoria, przez co wskoczymy w końcu do ścisłej czołówki tej niepozbawionej zaciekłej konkurencji branży.

Circus World wykonany jest w grafice 3D, a zaimplementowany tryb pierwszoosobowy pozwala nam oglądać nasze cyrkowe królestwo również z perspektywy widza.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 3.5 / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 1 DVD PLN

Gry podobne do Circus World

Klasyfikacja PEGI Circus World

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe Circus World

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.6 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 256 MB (GeForce 9800 lub lepsza)
  • 2 GB HDD
  • Windows XP (SP3)/Vista/7
Take On Helicopters - nowy zwiastun i świeże screeny z symulatora twórców ArmA

wiadomość9 czerwca 2011

Na początku kwietnia znane z Operation Flashpoint: Cold War Crisis i serii ArmA studio Bohemia Interactive ujawniło symulator helikopterów zatytułowany Take On Helicopters. Gra była obecna na tegorocznym E3, dzięki czemu dostaliśmy masę nowych materiałów graficznych.

Twórcy serii ArmA zapowiadają grę Take On Helicopters

wiadomość1 kwietnia 2011

Studio Bohemia Interactive ujawniło nowy projekt – jest nim symulator helikopterów Take On Helicopters, który zostanie wydany pod koniec roku. Producent znany z Operation Flashpoint: Cold War Crisis i serii ArmA specjalizuje się w tworzeniu realistycznych tytułów, więc możemy spodziewać się ciekawych atrakcji. Tym bardziej, że pierwszy zwiastun gry robi spore wrażenie.