Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Chaser (PC)
OkładkaChaser (PC)

Chaser PC

Dynamiczna gra akcji przenosząca nas do odległej przyszłości, gdzie wcielając się w postać tajnego agenta Chaser’a musimy pomóc mu odzyskać utraconą pamięć i dowiedzieć się czemu wszyscy pragną jego śmierci.

Akcji | FPP | science fiction | strzelanki

Chaser Premiera PC

20czerwca2003

producent: Cauldron wydawca: JoWooD Entertainment AG Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Chaser to dynamiczna gra akcji, w której obserwujemy toczące się wydarzenia z perspektywy pierwszej osoby. Przenosi nas do odległej przyszłości, 44 lata po założeniu pierwszej kolonii na Marsie. Gracze wcielają się w postać tajnego agenta Chasera, który został ciężko ranny podczas wykonywania sekretnej operacji i stracił pamięć. Teraz nie wiedząc czemu stał się celem ataków jednostek sił specjalnych oraz kilkunastu gangów, u których znajduje się na szczycie czarnej listy. Wokół giną znajomi i osoby z nim związane, a on nie ma pojęcia dlaczego.

Rozpoczynając grę wyruszamy śladem jego tajemniczej przeszłości by dowiedzieć się czemu tak nagle stał się celem ataków. Wkraczamy w napiętą, owiana tajemniczością atmosferę gry, wspomaganą przebłyskami utraconej pamięci głównego bohatera. Musimy odnaleźć odpowiedzi na dręczące go pytania. Będzie to jednak bardzo niebezpieczna podróż, obfitująca w krwawą walkę i świst zbyt blisko przelatujących kul. Wartka akcja toczy się w wielu nietypowych miejscach – na statku kosmicznym H.M.S. Majestic, na Syberii, w ziemskiej metropolii Montack, na Marsie, itp. Przed nami cała gama wrogów do pokonania, wśród nich członkowie gangów, komandosi, służby specjalne, itp. W walce używamy wielu rodzajów wyposażenia, broni i innych gadżetów. Gra została wykonana przy użyciu zaawansowanego silnika graficznego „CloakNT”. Oferuje on mnogość efektów specjalnych: Pixel Shaders, Vertex Shaders, Cube Mapping, Bump Mapping, volumetric fog, itd. Gra zawiera sugestywne i realistyczne odgłosy dźwiękowe.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / sieć lokalna   Liczba graczy: 1-8  

Nośnik: 2 CD

Ocena użytkowników: 7,1 / 10 na podstawie 214 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Chaser

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Chaser Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium III 1 GHz
  • 356MB RAM
  • 64 MB akcelerator 3D
  • 1.35 GB HDD