Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportoweWWW
Okładka Championship Manager: World of Football (WWW)
OkładkaChampionship Manager: World of Football (WWW)

Championship Manager: World of Football WWW

Spin-off serii menadżerskiej Championship Manager, w którym ponownie zarządzamy wybraną przez nas drużyną piłkarską i próbujemy osiągnąć sukces w rozgrywkach na różnych poziomach.

Sportowe | manager | zagraj za darmo | piłka nożna | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Championship Manager: World of Football Premiera WWW

30października2013

producent: Beautiful Game Studios wydawca: Square-Enix / Eidos Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Championship Manager: World of Football

Championship Manager 4

Football Manager 2005

Championship Manager Online

Championship Manager: World of Football to menadżer piłkarski stworzony przez studio Beatiful Game, które zajmuje się serią od odsłony Championship Manager 5. Nowa wersja tytułu, będąca de facto społecznościową grą przeglądarkową, powstała we współpracy z chińską firmą Shanda Games i pierwotnie przeznaczona była wyłącznie na rynek Państwa Środka.

Celem gracza jest umiejętne zarządzenia określoną drużyną piłkarską. Kierujemy swoim zespołem - poczynając od planowania treningów, przez ustalanie taktyk i wybór odpowiednich składów, na pozyskiwaniu kolejnych talentów kończąc. Nie mniejszą rolę odgrywa analizowanie tabel z przeróżnymi statystykami, które niejednokrotnie okazują się kluczem do sukcesu.

W przeciwieństwie do „dużego” cyklu Championship Manager: World of Football jest nastawiony wyłącznie na rozgrywkę przez Internet. System biznesowy oparto na modelu free-to-play, niewymagającym żadnych opłat za grę, którą uruchamiamy z poziomu przeglądarki internetowej. Interfejs został dostosowany do nowej formy produkcji, a grafika jest uproszczona i sprowadza się przede wszystkim do wyświetlania tabel, wykresów czy prostych grafik. Z kolei oglądając mecz, widzimy ruszające się kropki odzwierciedlające poczynania piłkarzy na boisku.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Championship Manager: World of Football: Odpowiednia dla każdego wieku.