Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGMMOPC
Okładka Champions of Titan (PC)

Champions of Titan PC

Wild Buster: Heroes of Titan

Darmowa gra MMORPG w konwencji futurystycznego hack'n'slasha, w której wcielamy się w bohaterów stawiających czoła agresywnym robotom. Tytuł oferuje możliwość zabawy w trybach PvP i PvE, a w trakcie zmagań możemy poprowadzić do boju jedną z kilkunastu predefiniowanych postaci.

RPG | science fiction | hack'and'slash | zagraj za darmo | PvP | PvE | MMORPG | widok izometryczny | multiplayer | RPG akcji

PC Windows
Okładka Champions of Titan (PC)

producent: Nuriworks

wydawca: IDC Games

Strona oficjalna

Polskie napisyPolskie napisy

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

10sierpnia2018

wczesny dostęp

data nieogłoszona

Champions of Titan to futurystyczne MMORPG z elementami gry MOBA, które przenosi gracza na planetę Tytan, będącą areną walki między ludźmi i cyborgami. Tytuł został wyprodukowany przez studio Nuriworks i wydany przez IDC/Games.

Fabuła

Gra opowiada o losach uciekinierów, którzy rozbili się na planecie Tytan zamieszkanej przez rasę wrogich cyborgów, określanych jako Rozbici. Celem tych ostatnich jest zniszczenie wszelkiego życia w galaktyce. Gracz wciela się w rozbitka będącego członkiem jednej z dostępnych w grze frakcji – Strażników lub Niepokornych – i staje do boju z cyborgami. Strażnicy to pozostała przy życiu armia ludzi, gotowa bronić mieszkańców Tytana, Niepokorni to natomiast mutanci i najemnicy, którzy rywalizowali ze Strażnikami, zanim połączyła ich konieczność walki ze wspólnym wrogiem.

Mechanika

Champions of Titan to MMORPG akcji z grafiką 3D w rzucie izometrycznym, z systemem walki korzystającym z rozwiązań z gier MOBA. Gracz porusza się swobodnie po bazie swojej frakcji, by w dowolnym momencie udać się na jedną z misji rozgrywających się na przeznaczonych do tego arenach. Poza misjami fabularnymi mamy dostęp również do specjalnych stref PvP, gdzie możemy zmierzyć się z innymi użytkownikami.

Tytuł na starcie oferował 14 różnorodnych bohaterów do wyboru, reprezentujących trzy zasadnicze klasy: atakujących, broniących i medyków. Każda z dostępnych postaci oferuje inny wachlarz specjalnych umiejętności, które mogą być rozwijane w trakcie rozgrywki. Gra udostępnia też crafting i poboczne aktywności, jak chociażby łowienie ryb. Poza tym znajdziemy tu charakterystyczne dla gier MMORPG elementy takie jak system gildii i pomagające w walce chowańce czy dom aukcyjny, gdzie można wymienić się zdobytym w walce sprzętem z innymi graczami.

Tryby rozgrywki

Champions of Titan na starcie oferował tryby zarówno PvE, w których gracz może w pojedynkę bądź ze znajomymi zmierzyć się z przeciwnikami sterowanymi przez SI, jak i PvP. Wśród tych pierwszych znajdziemy kilkaset misji fabularnych, codzienne zadania i rajdy. Wśród trybów PvP gracz może wybierać między starciami indywidualnymi i grupowymi (zarówno między dwiema głównymi frakcjami, jak i między tworzonymi przez graczy gildiami). Twórcy udostępnili też specjalny tryb Battle Royale.

Kwestie techniczne

Champions of Titan charakteryzuje się prostą kreskówkową oprawą graficzną, przywodzącą na myśl tytuły takie jak Diablo III lub League of Legnds. Do walki zagrzewa żywiołowy soundtrack, stanowiący mieszankę ciężkiego rocka, techno i industrialu.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Oczekiwania czytelników: 6.2 / 10 na podstawie 6 głosów czytelników.

Gry podobne do Champions of Titan

Wymagania wiekowe Champions of Titan

16+

Wymagania sprzętowe Champions of Titan

PC Windows

PC Windows

Rekomendowane: Intel Core i5-4670 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 750 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7/8/10
Minimalne: Intel Core i3-2100 3.1 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB GeForce GTX 560 lub lepsza, 4 GB HDD, Windows 7/8/10

Manipulowanie recenzjami nie popłaca - Valve kończy współpracę z wydawcą Wild Buster Heroes of Titan
Manipulowanie recenzjami nie popłaca - Valve kończy współpracę z wydawcą Wild Buster Heroes of Titan

wiadomość14 lutego 2018

Firma Valve poinformowała, że zakończyła współpracę z Insel Games, gdyż okazało się, że wydawca próbował manipulować na Steamie recenzjami gry Wild Buster: Heroes of Titan.