Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikSymulacjeiOSSwitchAND
Okładka Car Mechanic Simulator 2018 Mobile (iOS)
OkładkaCar Mechanic Simulator 2018 Mobile (iOS)

Car Mechanic Simulator 2018 Mobile

Car Mechanic Simulator

Dedykowana urządzeniom mobilnym i konsoli Nintendo Switch wersja trzeciej odsłony cyklu Car Mechanic Simulator. Gracz wciela się w aspirującego mechanika samochodowego, którego celem jest wypromowanie swojego warsztatu. Za wydanie gry odpowiada polska firma PlayWay.

Symulacje | samochodowe | zagraj za darmo | polskie | maszyny i urządzenia

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Car Mechanic Simulator 2018 Mobile Premiera

14gru2017

AND

15lut2018

iOS

15lut2019

Switch

producent: ECC Games wydawca: PlayWay

Gry podobne do Car Mechanic Simulator 2018 Mobile

Bus Simulator 17

Truck Simulation 19

Farming Simulator 18

Car Mechanic Simulator 2018 Mobile to konwersja wydanej w 2017 roku symulacji Car Mechanic Simulator 2018, która pierwotnie powstała z myślą o urządzeniach mobilnych, a z czasem została przeniesiona pod zmienionym tytułem na konsolę Nintendo Switch (jako po prostu Car Mechanic Simulator). Za wydanie tej produkcji odpowiada polska firma PlayWay.

Mechanika

Car Mechanic Simulator 2018 Mobile nie różni się mocno od swojej pierwotnej wersji. Trzon rozgrywki nadal stanowi naprawa szerokiej gamy modeli pojazdów. Gracz musi zlokalizować usterkę oraz usunąć ją za pomocą odpowiednich narzędzi. Wymiana uszkodzonych części nie ogranicza się jedynie do silnika. Często naprawy wymagać będzie także karoseria pojazdu.

Tym, co najmocniej odróżnia Car Mechanic Simulator 2018 Mobile od pierwowzoru, jest sposób pozyskiwania samochodów. Gracz licytuje jedną z dostępnych szop, w której może znaleźć któryś z trzech wskazanych modeli aut. Każdy z tych pojazdów posiada określone prawdopodobieństwo wylosowania.

Kwestie techniczne

Na potrzeby Car Mechanic Simulator 2018 Mobile grafika została uproszczona i ma bardziej rysunkowy charakter. Dodatkowo sterowanie i interfejs zostały przystosowane do urządzeń z ekranem dotykowym.

Ostatnia modyfikacja 22 lutego 2019

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Car Mechanic Simulator 2018 Mobile: Odpowiednia dla każdego wieku.

Switch
AND
iOS