Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Bug Heroes 2 (iOS)
OkładkaBug Heroes 2 (iOS)

Bug Heroes 2

Bug Heroes 2 to przeznaczona na Androida mobilna strzelanka. Gra opowiada o wojnach robaków i do wyboru jest masa bohaterów z różnorodnymi umiejętnościami . Podczas zabawy musimy walczyć wrogami oraz gromadzić surowce, które wykorzystujemy do ulepszania bazy.

Akcji | TPP | elementy strategiczne | strzelanki

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bug Heroes 2 Premiera

19lut2014

iOS

17lip2014

AND

Bug Heroes 2 to strzelanka wzbogacona elementami zaczerpniętymi z gier strategicznych. Projekt wyszedł spod ręki pracowników studia Foursaken Media.

Gra nie posiada żadnej składnej fabuły i cała kampania składa się po prostu z ciągu niepowiązanych ze sobą starć. W Bug Heroes 2 bierzemy udział w wojnie toczonej przez robaki, której tłem są m.in. ogródki, wnętrza domów, podwórka czy ulice. Do wyboru jest spory zestaw różnorodnych postaci, posiadających własne umiejętności oraz uzbrojenie. Przed każdą bitwą musimy zdecydować, których dwóch wojowników wziąć na misję. Podczas rozgrywki bezpośrednio sterujemy tylko jednym z nich, a kierowanie drugim przekazywane jest w ręce sztucznej inteligencji. Jednocześnie w każdej chwili możemy swobodnie przełączać się między nimi.

Akcję obserwujemy z kamery umieszczonej za plecami robaka, ale istnieje tez opcja włączenia widoku z lotu ptaka. Na każdej mapie naszym zadaniem jest odparcie ataków wrogich sił na naszą bazę. Walka jest czysto zręcznościowa i duża rolę odgrywają w niej umiejętności postaci. Poza zabijaniem wrogów musimy także gromadzić surowce i przedmioty. Służą one do rozbudowy bazy poprzez stawianie np. murów i wieżyczek strażniczych. Powoduje to, że gracz musi starannie zbalansować obronę centrum dowodzenia z wypuszczaniem się na terytorium nieprzyjaciół w poszukiwaniem nowych zapasów oraz w celu niszczenia punktów, w których odradzają się przeciwnicy.

Poza kampanią dla pojedynczego gracza, Bug Heroes 2 oferuje także tryb survivalowy, w którym musimy wytrzymać jak najdłużej przeciwko niekończącym się falom wrogów. Możemy to robić samotnie, lub w trybie kooperacji z jedną inną osobą Istnieje także opcja rywalizowania z innymi ludźmi i w tym trybie multiplayer dwie dwuosobowe drużyny próbują nawzajem zniszczyć bazy przeciwników.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Wymagania wiekowe Bug Heroes 2: 12+

iOS
AND