Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneX360
Okładka Brain Challenge (X360)
OkładkaBrain Challenge (X360)

Brain Challenge X360

Brain Challenge studia Gameloft, znanego twórcy gier na telefony komórkowe, przypomina bardzo Brain Age – niezwykle popularną produkcję na Nintendo DS. Obie gry mają na celu utrzymanie naszego mózgu w dobrej formie.

Logiczne | tytuły ekskluzywne Xbox

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Brain Challenge Premiera X360

12marca2008

producent: Gameloft wydawca: Gameloft Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Brain Challenge studia Gameloft, znanego twórcy gier na telefony komórkowe, przypomina bardzo Brain Age – niezwykle popularną produkcję na Nintendo DS. Obie gry mają na celu utrzymanie naszego mózgu w dobrej formie, chociaż w Brain Challenge wszystko jest tytułem z gatunku „więcej, lepiej i bardziej kolorowo”. Program ten można kupić na Xbox Live Arcade.

O to, żeby nasz mózg się nie przykurzył, dbamy grając w kilkadziesiąt minigierek podzielonych na pięć kategorii – pamięciowe, wzrokowe, logiczne, matematyczne i wymagające skupienia. Oprócz samotnego pobudzania umysłu do działania, udostępniono w Brain Challenge multiplayer dla maksymalnie czterech osób, z którego korzystamy zarówno przy jednej konsoli, jak i online.

Przez całą grę przewodzi nam prywatny trener (bądź trenerka), którego wyboru sami dokonujemy i z którym utrzymujemy mniej lub bardziej przyjazne stosunki. Wyniki z testu na zaawansowanie naszego mózgu obrazują liczne i wyczerpujące statystyki oraz wykresy. Ciekawym dodatkiem jest Stress Mode i Creative Mode. W pierwszym z nich sprawdzamy, jak nasz umysł radzi sobie w stresującej sytuacji, a w drugim relaksujemy się testując nasze zdolności twórcze w pięciu specjalnych gierkach.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran   Liczba graczy: 1-4  

Ocena użytkowników: 7 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Brain Challenge

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Brain Challenge Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live