Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneX360PS3Wii
Okładka Nat Geo Quiz: Wild Life (X360)

Nat Geo Quiz: Wild Life

Nat Geo Quiz: Wild Life to wyprodukowana przez studio Gusto Games gra edukacyjna w formie quizu. Gracze mogą sprawdzić swoją wiedzę na temat dzikiej przyrody.

Logiczne | quiz | edukacyjne | zwierzęta

Okładka Nat Geo Quiz: Wild Life (X360)

producent: Gusto Games

data premiery gry:

28maj2010

PS3 X360 Wii
PolecaneKolekcja gier
Obserwuj grę
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Nat Geo Quiz: Wild Life to propozycja niezależnego studia Gusto Games oraz firmy Black Bean skierowana do szerokiego kręgu miłośników przyrody, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę na temat fauny i flory różnych zakątków świata. Produkcja powstała na licencji towarzystwa National Geographic.

Zgodnie z tytułem, gra ma formę quizu. Pytania przygotowane zostały w oparciu o popularne serie dokumentów emitowanych przez stację telewizyjną National Geographic - Dangerous Encounters, Amazing Planet, Aquatic life oraz Predators vs Prey.

Twórcy przygotowali trzy warianty rozgrywki. Quest mode to tradycyjna, jednoosobowa kampania. Stat Attax jest rodzajem gry karcianej, w której dwójka uczestników licytuje się na pytania. W tym trybie zmierzyć się można z żywym przeciwnikiem lub komputerową sztuczną inteligencją. Quiz mode umożliwia z kolei zabawę z udziałem maksymalnie czterech graczy. Zabawa polega przede wszystkim na tym, by udzielić prawidłowej odpowiedzi na pytanie w możliwie najkrótszym czasie. Formą urozmaicenia są jednak proste mini-gierki w stylu puzzli bądź obrazków do zapamiętania.

System sterowania w Nat Geo Quiz: Wild Life jest niezwykle prosty i ogranicza się do przyciskania odpowiednich klawiszy w odpowiednim kolorze na kontrolerze. Oprawa wizualna gry bazuje na zdjęciach i materiałach filmowych w standardzie HD.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Nat Geo Quiz: Wild Life

Wymagania wiekowe Nat Geo Quiz: Wild Life

odpowiednia dla każdego wieku

PS3
X360
Wii