Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikTowarzyskieX360PS3
Okładka Scene It? Movie Night: Mega Movies (X360)

Scene It? Movie Night: Mega Movies

Kolejna gra z serii Scene It?, która pozwala poczuć się uczestnikiem teleturnieju. Gracze mają za zadnie odpowiadać na pytania związane z kinem.

Towarzyskie | quiz

Okładka Scene It? Movie Night: Mega Movies (X360)

data premiery gry:

30lis2011

X360 PS3
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Movie Night: Mega Movies to kolejna część z serii Scene It? Uczestniczymy w swego rodzaju teleturnieju, który sprawdza naszą wiedzę z zakresu filmów. Grę, tak jak poprzednie części, opracowała firma Screenlife Games.

Program oferuje czternaście konkurencji. Układamy filmy w odpowiedniej kolejności przypominając sobie ich daty premier lub na przykład odgadujemy z jakiego filmu pochodzi scena przedstawiona w oldschoolowej ośmiobitowej grafice. Gra testuje także naszą wiedzę na temat aktorów oraz ich udziału w konkretnych produkcjach.

Mega Movies oferuje setki pytań dotyczących przede wszystkim tych największych hollywoodzkich filmów (tzw. bluckbusterów), których sceny podziwiamy w jakości HD. Oglądamy ujęcia z takich kinowych przebojów jak Dzień niepodległości, Forrest Gump, Szeregowiec Ryan czy Transformers Michaela Baya.

Producent proponuje także zabawę przy jednym telewizorze dla maksymalnie czterech graczy. Wówczas zawodnicy rywalizują w specjalnych konkursach odpowiadając na pytania z różnych kategorii. O zwycięstwie decyduje wtedy nie tylko wiedza, ale także szybkość udzielania odpowiedzi.

Oprawa graficzna Scene It? Movie Night: Mega Movies nie wyróżnia się niczym specjalnym, co wynika z gatunku gry. Oglądamy więc krótkie filmy w wysokiej rozdzielczości, fotografie oraz podziwiamy grafiki z sal kinowych lub plenerów, stanowiące tło naszej rozgrywki.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-4  

Gry podobne do Scene It? Movie Night: Mega Movies

Wymagania wiekowe Scene It? Movie Night: Mega Movies

12+

Wymagania sprzętowe Scene It? Movie Night: Mega Movies

Microsoft Xbox 360

Microsoft Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

Sony PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • Sony Entertainment Network
X360
PS3