Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategiczneWWW
Okładka Bleach Online (WWW)
OkładkaBleach Online (WWW)

Bleach Online WWW

Bleach Online to przeglądarkowa, turowa gra strategiczna nawiązująca do popularnego serialu anime.

Strategiczne | turowe | przeglądarkowe strategiczne | elementy RPG | 2D | manga i anime | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Bleach Online Premiera WWW

7czerwca2014

producent: Go Games wydawca: Go Games Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Bleach Online

RuneScape

Naruto Online

Unlimited Ninja

Bleach Online to turowa gra strategiczna z licznymi elementami RPG. Kładzie ona główny nacisk na walkę i przenosi gracza do pełnego potworów świata fantasy, który został stworzony na potrzeby popularnego serialu anime o tytule Bleach. Za produkcję wersji przeglądarkowej odpowiada studio Go Games.

Centralna postać opowiadanej historii została uratowana wiele lat temu przez kapitana-dowódcę Yamamoto. Odniesione podczas bitwy rany sprawiły jednak, że główny bohater przeleżał w śpiączce pełne milenium, a gdy nareszcie się obudził, utracił wszystkie wspomnienia oraz umiejętności. Aby je odzyskać, udaje się do świata ludzi, gdzie niestety szybko wpada w tarapaty. Śmiertelnicy, z którymi się zaprzyjaźnił na miejscu zostają uznani za rebeliantów, a to rozpoczyna całą serię zdarzeń, w efekcie których musi walczyć o przetrwanie. Fabuła nawiązuje do serialowego anime, podczas podróży spotykamy wiele znanych postaci, jednak całość stanowi całkowicie odrębny i unikalny wątek.

Na początku rozgrywki wybieramy jednego z sześciu fikcyjnych bohaterów reprezentujących różne klasy, jednak w trakcie trwania przygody do drużyny możemy dołączyć jeszcze pięć innych postaci. Nasz zespół podróżuje po świecie wykonując kolejne zlecenia, spośród których większość polega na zabiciu nawiedzającej okolicę kreatury lub obronie przed nacierającymi zabójcami. Za każdą udaną misję otrzymujemy nagrodę – przedmioty lub specjalną walutę, którą można zakupić także poprzez mikropłatności.

Centralnym punktem zabawy jest walka. W przypadku Bleach Online twórcy postawili na model turowy, jednak w odróżnieniu od innych produkcji tego typu, gracz nie ma bezpośredniej kontroli na bohaterami. Przed potyczką decydujemy jedynie o doborze umiejętności oraz rozstawieniu postaci, a gra następnie automatycznie rozstrzyga pojedynek, który możemy jedynie biernie obserwować. Walczyć da się zarówno z przeciwnikami sterowanymi przez AI, jak i drużynami innych graczy w ramach trybu PvP.

Oprawa graficzna stoi na przyzwoitym poziomie – gra została zrealizowana w 2D, aczkolwiek perspektywa nieustannie zmienia się między izometryczną (zwiedzanie świata), a „płaską” (walka). Całość utrzymana jest w klimacie charakterystycznym dla mangi oraz anime i w oczywisty sposób nawiązuje do serialu. Ścieżka dźwiękowa również została oparta o utwory słyszane w telewizyjnym Bleach.

Tryb gry: massive online multiplayer  

Wymagania wiekowe Bleach Online: 12+