Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGWWW
Okładka Unlimited Ninja (WWW)
OkładkaUnlimited Ninja (WWW)

Unlimited Ninja WWW

Ultimate Naruto

Ultimate Naruto to darmowa przeglądarkowa gra MMORPG, osadzona w uniwersum popularnego anime. Tworzymy wojownika (lub wojowniczkę) należącego do jednej z trzech szkół walki i ruszamy na przygodę, tocząc pojedynki, wykonując zadania, rozwijając postać etc.

RPG | zagraj za darmo | MMORPG | filmy animowane | ninja | manga i anime | Naruto | MMO

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Unlimited Ninja Premiera WWW

23września2013

producent: IceGames wydawca: IceGames Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Unlimited Ninja

RuneScape

Naruto Online

Bleach Online

Ultimate Naruto to kolejna gra osadzona w uniwersum popularnego anime o tym samym tytule. Tytuł ten różni się jednak od swoich poprzedników, ponieważ tym razem mamy do czynienia z reprezentantem gatunku MMORPG, dostępnym za darmo za pośrednictwem przeglądarki. Za jego stworzenie odpowiada studio IceGames.

Fabularnie gra stanowi miks wątków znanych z oryginalnego serialu, kryjąc mnóstwo smaczków dla fanów, a także dając sposobność do spotkania kultowych postaci. Rozgrywka rozpoczyna się od wyboru jednej z trzech zróżnicowanych szkół walki, w której nasz bohater pobiera nauki. Wybór ten rzutuje nie tylko na jego umiejętności, ale również na miejsce rozpoczęcia przygody oraz linię fabularną. Do wyboru są następujące ścieżki: Taijutsu, Ninjutsu oraz Sekretne Jutsu. Nie bez znaczenia pozostaje również kwestia płci protagonisty – mężczyźni są lepsi w wykonywaniu agresywnych ataków, podczas gdy kobietom łatwiej przychodzi nauka subtelniejszych, bardziej skomplikowanych technik.

Jak można się domyślić, zasadniczym elementem rozgrywki w Ultimate Naruto jest walka, toczona zarówno z wojownikami należącymi do innych graczy, jak i z przeciwnikami sterowanymi przez sztuczną inteligencję. Jak przystało na produkcję reprezentującą gatunek RPG, podczas gry rozwijamy swoją postać, zwiększamy jej możliwości, a także zdobywamy coraz lepszy ekwipunek (nie brakuje również wierzchowców). Co więcej, uczestnicy zabawy mogą łączyć się w grupy i frakcje, by wspólnie przeżywać przygody.

Ultimate Naruto zostało okraszone dwuwymiarową, rysunkową oprawą graficzną. Starano się oddać w ten sposób jak najwierniej ducha serialowego pierwowzoru.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Oczekiwania czytelników: 6.8 / 10 na podstawie 22 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Unlimited Ninja: Odpowiednia dla każdego wieku.