Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikStrategicznePC
Okładka Blaze Revolutions (PC)
OkładkaBlaze Revolutions (PC)

Blaze Revolutions PC

RTS, w którym bierzemy udział w rewolucji wymierzonej w złowrogą firmę SomaCorp. W Blaze Revolutions sadzimy konopie, prowadzimy recykling materiałów i stopniowo poszerzamy swoją strefę wpływów, by pokonać opresyjny system i rozwikłać zagadkę porwania ojca głównych bohaterów.

Strategiczne | ekonomiczne | RTS | dystopia | indie

Blaze Revolutions Premiera PC

wczesny dostęp

20kwietnia2020

15lipca2020

Steam

15lipca2020

producent: Little Chicken Game Company wydawca: Kanolio Ventures Strona oficjalna

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

Gry podobne do Blaze Revolutions

Drug Dealer Simulator

Cartel Tycoon

Weedcraft Inc

Blaze Revolutions to gra strategiczna czasu rzeczywistego, w której zajmujemy się uprawą konopi i walką z opresyjnym systemem. Produkcja została opracowana przez niezależne niderlandzkie studio Little Chicken Game Company, którego siedziba mieści się w Amsterdamie.

Fabuła

Blaze Revolutions przenosi nas w niezbyt odległą przyszłość. Świat jest zanieczyszczony jak nigdy przedtem, zamieszkujący go ludzie na co dzień korzystają z dobrodziejstw wirtualnej rzeczywistości, a rządy twardej ręki sprawuje tu korporacja SomaCorp. Głównymi bohaterami tej produkcji są Janet i Winston Blaze. Chcąc pokonać opresyjny system, a także rozwikłać tajemnicę porwania ich ojca, protagoniści rozpoczynają swego rodzaju zieloną rewolucję, do której z czasem przyłączają się inni wyjęci spod prawa osobnicy.

Mechanika

W Blaze Revolutions akcję ukazano z lotu ptaka. Nadrzędnym elementem rozgrywki jest uprawa konopi. Jako że macki SomaCorp sięgają daleko, nie możemy po prostu kupić ziemi pod uprawę (przynajmniej początkowo), przez co nasze zielone rośliny rosną między innymi na dachach budynków. Sprzedając je, nie tylko zdobywamy środki niezbędne do naszej infrastruktury, lecz także zyskujemy zaufanie uciśnionych obywateli, a co za tym idzie – powiększamy swoją strefę wpływów. Ponadto w trakcie zabawy wznosimy budynki umożliwiające między innymi recykling przydatnych materiałów i konstruujemy systemy obronne zapewniające ochronę naszej bazie, gdy ta znajdzie się na celowniku sił SomaCorp. Oprócz tego w miarę postępów werbujemy nowych członków naszego zespołu, których następnie posyłamy na różnorodne misje wymagające zarówno określonych umiejętności (jak choćby hakowanie systemów komputerowych), jak i dyskrecji (gdyż często przychodzi im działać za linią wroga).

Kwestie techniczne

Oprawę graficzną gry Blaze Revolutions utrzymano w barwnej, przerysowanej stylistyce. Jasne, pogrążone w zielonych oparach tereny opanowane przez Janet i Winstona w ciekawy sposób kontrastują ze skąpanymi w ciemności i fioletowym dymie terytoriami należącymi do SomaCorp.

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5.0 / 10 na podstawie 2 głosów czytelników.

Blaze Revolutions cena w dniu premiery: 64,99 PLN

Wymagania wiekowe Blaze Revolutions: 16+

Blaze Revolutions Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Minimalne:
  • Dual Core 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 1 GB GeForce GT 430 lub lepsza
  • 1 GB HDD
  • Windows 7 64-bit