Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikLogiczneiOSWPAND
Okładka Big Hero 6 Bot Fight (iOS)

Big Hero 6 Bot Fight

Big Hero 6 Bot Fight to wyprodukowana przez firmę Disney gra logiczna typu match-3. Zabawa polega na toczeniu pojedynków z czarnymi charakterami na planszach zapełnionych różnorodnymi kostkami energetycznymi.

Logiczne | science fiction | filmy | połącz trzy elementy

Okładka Big Hero 6 Bot Fight (iOS)

data premiery gry:

3lis2014

iOS WP AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Big Hero 6 Bot Fight to gra logiczna oparta na motywach filmu animowanego Wielka Szóstka. Produkcja skierowana jest na urządzenia mobilne i korzysta z modelu darmowego z mikropłatnościami. Tytuł opracowało wewnętrzne studio deweloperskie firmy Disney.

Fabuła opowiada o inwazji złych robotów na miasto San Fransokyo. Siły porządkowe są bezsilne i obowiązek powstrzymania najeźdźców spada na barki młodego chłopca o imieniu Hiro Hamada. Młodzieniec na szczęście nie musi ruszyć do walki samemu i w bojach towarzyszą mu przyjaciele oraz liczne przyjazne roboty.

Big Hero 6 Bot Fight podąża szlakami wytyczonymi przez produkcje pokroju Puzzle & Dragons. Otrzymujemy zatem grę logiczną wzbogaconą elementami RPG, w której zabawa polega głównie na toczeniu bitew z przeciwnikami. Zrealizowane to zostało w formie znanej z gatunku match-3. Większość ekranu zajmuje zatem plansza zawierającą 42 pola, na których poumieszczano różnorodne kostki energetyczne. Naszym zadaniem jest tworzenie ciągów minimum trzech takich obiektów, należących do tego samego rodzaju. W ten sposób aktywujemy określone ataki i umiejętności specjalne, zadając obrażenia napotkanym wrogom, lecząc towarzyszy broni lub zapewniając im konkretne bonusy. Im więcej kostek połączymy w jednym ciągu, tym silniejsza będzie dana akcja.

W trakcie zabawy otrzymujemy możliwość przeprogramowania pokonanych robotów, co pozwala im dołączyć do naszej armii. W sumie na zebranie czeka ponad setka modeli o różnorodnych cechach i umiejętnościach. Nie zabrakło także elementów RPG w postaci systemu rozwoju robotów, zapewniającego im dostęp do coraz potężniejszych zdolności. Big Hero 6 Bot Fight oferuje także liczne opcje społecznościowe, a deweloperzy obiecali regularne organizowanie atrakcyjnych wydarzeń z poziomu gry.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Big Hero 6 Bot Fight

odpowiednia dla każdego wieku

Big Hero 6 Bot Fight – zadebiutowała mobilna adaptacja filmu Wielka Szóstka
Big Hero 6 Bot Fight – zadebiutowała mobilna adaptacja filmu Wielka Szóstka

wiadomość5 listopada 2014

Firma Disney wypuściła Big Hero 6 Bot Fight, czyli mobilną grę logiczną z elementami RPG osadzoną w świecie nadchodzącego filmu animowanego Wielka Szóstka.

iOS
WP
AND