Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360
Okładka Backbreaker: Vengeance (PS3)
OkładkaBackbreaker: Vengeance (PS3)

Backbreaker: Vengeance

Zręcznościowa gra sportowa o futbolu amerykańskiej. Vengeance to łatwa w obsłudze produkcja, którą opartą na jednym z podstawowych trybów gry – Tackle Alley. Zadaniem gracza jest dokonanie jak najdłuższej serii przyłożeń, w czym przeszkadzają kolejni przeciwnicy.

Sportowe | futbol amerykański

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Backbreaker: Vengeance Premiera

29cze2011

X360

25sie2011

PS3

producent: NaturalMotion wydawca: 505 Games

Gry podobne do Backbreaker: Vengeance

Virtua Tennis 3

NCAA Football 08

NFL Tour

Vengeance to przygotowana przez studio Natural Motion odpowiedź na oczekiwania fanów podstawowej wersji Backbreaker,czyli uproszczona i jeszcze bardziej zręcznościowa wizja futbolu amerykańskiego.

W porównaniu do poprzedniej części, rozpowszechnianej w ramach normalnej dystrybucji na duże konsole oraz iPhone’a,Vengeance skupia się na przyjaznym, łatwym do zrozumienia schemacie zabawy. Całość oparto na jednym z trybów podstawowej gry czyli Tackle Alley.

Celem gry jest dokonanie jak najdłuższej serii przyłożeń wybranym zawodnikiem po przebiegnięciu całego boiska i osiągnięcie wysokiego wyniku punktowego. Zadanie to utrudniają jednak kolejne wystawiane przez sztuczną inteligencję grupy przeciwników. Każdy zawodnik dysponuje zestawem zwodów, które pomagają mu unikać ataków rywali.

O fizykę Backbreaker: Vengeance dba silnik Euphoria, który zapewnia efektowne reakcje ciał wirtualnych mężczyzn na brutalne i potężne ataki. Cała oprawa audiowizualna podkreśla zręcznościowy charakter zabawy, w którym starcia są przerysowane, a postacie i drużyny nielicencjonowane.

Twórcy dodali tryb edycji, w którym każdy może zmodyfikować zespoły i konkretnych zawodników według własnych upodobań.

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 4 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI Backbreaker: Vengeance

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.

Backbreaker: Vengeance Wymagania sprzętowe

Microsoft Xbox 360

Xbox 360

  • Wykorzystuje:
  • Xbox Live
Sony PlayStation 3

PlayStation 3

  • Wykorzystuje:
  • PlayStation Network
X360
PS3