Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPCPS4Switch
Okładka Azure Reflections (PC)

Azure Reflections

Azure Reflections to bullet hell shooter reprezentujący serię Touhou Project. W trakcie zabawy wcielamy się w jedną z trzech dziewczyn obdarzonych nadnaturalnymi mocami i stawiamy czoła hordom adwersarzy nacierającym ze wszystkich kierunków.

Akcji | 2D | indie | shoot 'em up | side-scroll

Okładka Azure Reflections (PC)

producent: souvenir circ

wydawca: souvenir circ

data premiery gry:

11sie2012

PC

25sty2018

PS4

30sie2018

Switch

Azure Reflections jest shoot'em upem utrzymanym w konwencji bullet hell shootera. Tytuł opracowany przez zespół Souvenir Circ. wchodzi w skład serii Touhou Project, wykreowanej przez jednoosobowe studio Team Shanghai Alice.

Fabuła

Azure Reflections zabiera nas w podróż do fantastycznej krainy Gensokyo, oddzielonej magiczną barierą od świata rzeczywistego. Zamieszkujący ją ludzie i osoby obdarzone nadnaturalnymi mocami muszą połączyć siły, by rozprawić się z zagrażającym jej złem.

Mechanika

W Azure Reflections akcję ukazano z boku. W trakcie rozgrywki przejmujemy kontrolę nad jedną z trzech nieustraszonych dziewczyn, z których każdą obdarzono specjalną umiejętnością. Zabawa polega na przemierzaniu lokacji i eliminowaniu hord przeciwników, wśród których prym wiodą potężni bossowie. W miarę postępów kolekcjonujemy tokeny, które możemy wymienić na rozmaite akcesoria; te ostatnie nie tylko zmieniają wygląd protagonistek, lecz także zapewniają im rozmaite bonusy pokroju automatycznego ostrzału.

Tryby gry

Poza kampanią fabularną Azure Reflections posiada jeszcze dwa tryby. Pierwszym jest Practice Mode, gdzie ćwiczymy starcia z bossami, z kolei drugim – Tutorial Mode, w którym zapoznajemy się z zasadami, jakimi rządzi się zabawa.

Kwestie techniczne

Dwuwymiarową grafikę gry Azure Reflections utrzymano w kolorowej, mangowej stylistyce. Zmaganiom towarzyszy zagrzewający do boju soundtrack.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer:   wspólny ekran     Liczba graczy: 1-2  

Gry podobne do Azure Reflections

Klasyfikacja PEGI Azure Reflections

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Azure Reflections

PC Windows

PC Windows

Minimalne: Intel Core i7-47990 3.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 4 GB GeForce GTX 960 lub lepsza, Windows 7/10

PC
PS4
Switch