Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiPSP
Okładka ATV Offroad Fury Pro (PSP)

ATV Offroad Fury Pro PSP

ATV Offroad Fury Pro to kolejna gra wyścigowa z serii, która przez lata podbijała serca posiadaczy PlayStation 2. Produkcją zajęło się utytułowane studio Climax.

Wyścigi | off-road | quady | tytuły ekskluzywne PlayStation

PlayStation Portable
Okładka ATV Offroad Fury Pro (PSP)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PSP:

26października2006

Kolekcja gier
Obserwuj grę

ATV Offroad Fury Pro to kolejna gra wyścigowa z serii, która przez lata podbijała serca posiadaczy PlayStation 2. Produkcją zajęło się utytułowane studio Climax.

Rozgrywka pozwala nam zasiąść za kierownicą pojazdów z napędem na dwa oraz cztery koła. W sumie dostajemy około 30 maszyn, a wśród nich do wyboru rożne rodzaje motocykli krosowych, quadów etc. Początkowo triki wykonujemy na 64 nowych trasach, lecz później jest ich jeszcze więcej. Wszystko za sprawą zaimplementowanego edytora, który pozwala na tworzenie własnych torów.

Główną atrakcją ATV Offroad Fury Pro jest tryb kariery, czyli Championship. Tutaj pracujemy na naszą reputację, zyskujemy nowe maszyny oraz części do nich. Dostępne są również tak zwane eventy. Do takich specjalnych imprez zalicza się supercross, endurocross, a także rallycross. Ponadto są jeszcze takie rajdy jak National, Freestyle i Circut. Oprócz tego Offroad Fury Pro udostępnia wiele różnorodnych mini-gierek. Jedna z nich polega na przejechaniu przez kilka płonących okręgów, które porozrzucane są po trasie.

Gra posiada bardzo rozbudowany multiplayer. W trybie lokalnym jednocześnie do czterech graczy rywalizuje w mini-gierkach. Natomiast połączenie internetowe pozwala nam zmagać się na torze z graczami z całego świata. Co więcej, gra jest zgodna z edycją ATV Offroad Fury 4, dzięki czemu możemy dołączyć do rajdowej społeczności posiadaczy PlayStation 2! Ponadto istnieje opcja wymieniania się pojazdami oraz torami.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet   / sieć lokalna     Liczba graczy: 1-4  

Nośnik: 1 UMD

Ocena czytelników: 7,2 / 10 na podstawie 33 głosów czytelników.

Gry podobne do ATV Offroad Fury Pro

Klasyfikacja PEGI ATV Offroad Fury Pro

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry.

Wymagania sprzętowe ATV Offroad Fury Pro

PlayStation Portable

PlayStation Portable

  • Wykorzystuje:
  • karta pamięci 32 MB