Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikRPGiOSAND
Okładka Attack on Titan: Assault (iOS)
OkładkaAttack on Titan: Assault (iOS)

Attack on Titan: Assault

Turowe RPG stworzone przez zespół Ngames Limited z myślą o urządzeniach mobilnych. Attack on Titan: Assault przenosi gracza do znanego z mangi, postapokaliptycznego uniwersum, w którym ludzkość zmaga się z atakami gigantycznych bestii — Tytanów.

RPG | fantasy | turowe | zagraj za darmo | postapokalipsa | manga i anime | elementy zręcznościowe | kooperacja | RPG akcji

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Attack on Titan: Assault Premiera

14mar2019

AND

14cze2019

iOS

producent: Ngames Limited wydawca: GameSamba

Gry podobne do Attack on Titan: Assault

Rayman Jungle Run

Jetpack Fighter

Lost Socks: Naughty Brothers

Attack on Titan: Assault jest turową grą RPG. Opracowało ją studio NGames Interactive, a wydała firma GameSamba.

Fabuła

Attack on Titan: Assault oparte jest na licencji japońskiej marki Attack on Titan (jap. Shingeki no Kyojin). Zapoczątkowała ją w 2009 roku seria mangowa (w Polsce wydawana jako Atak Tytanów), której autorem jest Hajime Isayama, a następnie cykl rozprzestrzenił się na inne media, w tym seriale animowane, filmy kinowe oraz gry.

Tak jak komiksowy pierwowzór, gra osadzona jest w klimacie postapokaliptycznego fantasy i opowiada o resztkach cywilizacji ludzkiej zmagających się z nieustającymi atakami tajemniczych bestii znanych jako Tytani. Istoty te pozornie nie posiadają żadnej wyższej inteligencji i istnieją tylko po to, aby pożerać ludzi. W odpowiedzi na zagrożenie z ich strony ocalali schronili się w potężnym mieście otoczonym rzędami gigantycznych murów. Zapewniło to kilka dekad relatywnego spokoju, ale gdy rozpoczyna się opowieść, mury zostają przerwane, a co gorsza okazuje się, że niektórzy Tytani posiadają wysoką inteligencję oraz własne tajemnicze plany.

Mechanika

Attack on Titan: Assault to gra RPG z walkami prowadzonymi w trybie turowym. W czasie rozgrywki gracze eksplorują świat z wykorzystaniem specjalnego sprzętu zwanego Omni Directional Mobility. Dzięki niemu możliwe jest wykonywanie różnego rodzaju powietrznych akrobacji, które opierają się na sekwencjach Quick Time Event.

W czasie rozgrywki gracz kompletuje drużynę wspierającą go w czasie walki. Każda postać posiada własne unikalne zdolności, które można wykorzystać w czasie potyczek. Istotną rolę odgrywa także odpowiednie ustawienie bohaterów umożliwiające wykonanie potężnych kombinacji ataków.

Tryby gry

Attack on Titan: Assault posiada kampanię fabularną przeznaczoną dla jednego gracza. Dodatkowo gracze mogą mierzyć się między sobą w potyczkach drużynowych oraz PvP.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Oczekiwania czytelników: 8,6 / 10 na podstawie 28 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Attack on Titan: Assault: 12+

iOS
AND