Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Jetpack Fighter (iOS)
OkładkaJetpack Fighter (iOS)

Jetpack Fighter

Opracowana przez zespół Hi-Rez Studios mobilna platformówka 2.5D. Jej fabuła toczy się w bliżej nieokreślonej przyszłości i opowiada o ataku, jaki na miasto Mega City przypuściła armia robotów, skonstruowanych przez szalonego naukowca.

Akcji | platformówki | elementy zręcznościowe

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Jetpack Fighter Premiera

7sty2016

iOS

27lip2016

AND

Gry podobne do Jetpack Fighter

Attack on Titan: Assault

Badland

Jetpack Joyride

Jetpack Fighters to wydana na mobilny system AND i iOS platformówka oparta na modelu darmowym z mikropłatnościami. Opracował ją zespoł Hi-Rez Studios, znany z takich pecetowych produkcji jak Smite, Tribes: Ascend czy Global Agenda.

Fabuła

Jetpack Fighters posiada bardzo wątłą warstwę fabularną. Akcja toczy się w bliżej nieokreślonej przyszłości i opowiada o ataku, jaki na miasto Mega City przepuściła armia robotów skonstruowanych przez szalonego naukowca. Gracze wcielają się w wojowniczki wyposażone w plecaki odrzutowe, które próbują powstrzymać tę inwazję.

Mechanika

Wydane na system AND i iOS Jetpack Fighters to platformówka, której grafika wykonana została w 3D, ale mechanizmy rozgrywki są w pełni dwuwymiarowe. Naszym zadaniem jest eksplorowanie map, gromadzenie przedmiotów, pokonywanie przeszkód i walka z wrogami. Wszystko to odbywa się z wykorzystaniem prostego systemu sterowania, w którym kreślenie linii palcem na ekranie powoduje, że postać wystrzeliwuje we wskazaną stronę. W ten sposób zarówno poruszamy się po świecie, jak i wyprowadzamy ataki . Zabawę urozmaicają okazjonalne potyczki z bossami.

Gracz rozpoczyna rozgrywkę z jedną postacią, ale potem w zamian za zgromadzone złoto może odblokować spory zestaw dodatkowych bohaterek. Każda z nich posiada unikalne cechy oraz umiejętności specjalne. Do tego dochodzi system gromadzenia oraz ulepszania uzbrojenia, pozwalający na dostosowanie typów ataków do własnego stylu walki. Raz pokonane poziomy można przechodzić wielokrotnie, a gra dodatkowo nagradza osiągnięcia takie jak np. zlikwidowanie wszystkich przeciwników na mapie, albo zgromadzenie pełnej zestawu przedmiotów.

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Jetpack Fighter: 12+

Jetpack Fighter Wymagania sprzętowe

Apple iOS

Apple iOS

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem
Android

Android

  • Dodatkowe informacje:
  • Wymagane połączenie z Internetem.
iOS
AND