Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikPrzygodowePC
Okładka Atlantis III: The New World (PC)
OkładkaAtlantis III: The New World (PC)

Atlantis III: Nowy świat PC

Atlantis III: The New World

Kontynuacja flagowej serii gier przygodowych francuskiego zespołu Cryo Interactive, której fabuła koncentruje się wokół prowadzonych przez grupę archeologów poszukiwań zaginionego miasta Atlantów.

Przygodowe

Atlantis III: Nowy świat Premiera PC

2listopada2001

pudełko PL

14grudnia2001

producent: Cryo Interactive wydawca: Cryo Interactive wydawca PL: Cenega S.A. Strona oficjalna

Polskie napisy i dialogiPolskie napisy i dialogi

Atlantis III: The New World to kontynuacja flagowej serii gier przygodowych francuskiego zespołu Cryo Interactive. Ponownie otrzymujemy wykonaną w tradycyjnym stylu grę łączącą elementy łamigłówek logicznych z przepięknie renderowaną scenerią i nastrojową muzyką. Fabuła koncentruje się wokół prowadzonych przez grupę archeologów poszukiwań zaginionego miasta Atlantydów. Wyprawa poprowadzi nas przez wiele niesamowitych miejsc, od tych znanych z „Baśni Tysiąca i Jednej Nocy” i egipskiej „Księgi Umarłych”, po pustynie Hoggar i mroźne przestrzenie epoki paleolitycznej.

Cały czas mnożą się pytania, na które musimy znaleźć odpowiedzi. Jaka niesamowita moc zmieniła na zawsze ludzkie przeznaczenie? Komu możemy zaufać? Jak wiele napotkamy przeszkód w drodze do odkrycia prawdy? Zagadka Atlantydy to cały czas jedna z najbardziej skrywanych tajemnic naszego świata. Przy produkcji gry zatrudnione zostały prawdziwie gwiazdy. Ścieżkę muzyczną skomponował David Rhodes, gitarzysta zespołu Petera Gabriela, natomiast główną postać odtwarza aktorka Chiara Mastroianni, córka Catherine Deneuve i Marcello Mastroianni.

Ostatnia modyfikacja 4 sierpnia 2015

Tryb gry: single player  

Nośnik: 3 CD

Ocena użytkowników: 8,3 / 10 na podstawie 266 głosów czytelników.

Atlantis III: Nowy świat cena w dniu premiery: 79 PLN

Klasyfikacja PEGI Atlantis III: Nowy świat

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. W grze jest używany wulgarny język. Gra zawiera elementy przemocy.

Atlantis III: Nowy świat Wymagania sprzętowe

PC Windows

PC Windows

  • Zalecane:
  • Pentium II 300MHz
  • 64MB RAM
  • akcelerator 3D