Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiiOSAND
Okładka Assoluto Racing (iOS)

Assoluto Racing

Mobilna gra wyścigowa oparta na modelu finansowym free-to-play z opcjonalnymi mikropłatnościami. Za jej stworzenie odpowiada mało znane studio Infinity Vector.

Wyścigi | zagraj za darmo | elementy zręcznościowe | elementy symulacyjne

Okładka Assoluto Racing (iOS)

data premiery gry:

4maj2016

iOS

15cze2016

AND
Kolekcja gier
Obserwuj grę

Assoluto Racing to darmowa (choć wykorzystująca system mikropłatności) gra wyścigowa na AND i iOS, będąca swego rodzaju mobilnym odpowiednikiem słynnej serii Gran Turismo. Za produkcję odpowiada mało znane studio Infinity Vector.

Mechanika

W grze wcielamy się w kierowcę wyścigowego i bierzemy udział w kolejnych zawodach, których celem jest dojechanie do mety lub zrobienie odpowiedniej liczby okrążeń w jak najkrótszym czasie. Assoluto Racing nie jest zwykłym zręcznościowym tytułem, gdyż deweloperzy starali się jak najdokładniej odwzorować jazdę prawdziwym samochodem, zachowując jednocześnie przystępność rozgrywki. Prowadzenie maszyny wymaga więc skupienia i uwagi, czuć różnice pomiędzy poszczególnymi modelami, a nad całością czuwa zaawansowany silnik fizyki. Nie jest to jednak symulator z prawdziwego zdarzenia. Wśród dostępnych samochodów znajduje się Honda NSX Type S Zero, NSX-R, Mitsubishi Eclipse oraz 3000 GT czy też Nissan Silvia Spec.R.

Kwestie techniczne

Assoluto Racing na platformę AND i iOS to jedna z ładniejszych mobilnych gier wyścigowych. Deweloperzy przyłożyli się do szczegółowego odwzorowania poszczególnych samochodów, na trasach nie straszą artefakty, a narzekać można właściwie jedynie na to, że są one zbyt puste (brakuje choćby wiwatujących kibiców).

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: średnia (50 do 500 MB)

Wymagania wiekowe Assoluto Racing

odpowiednia dla każdego wieku

Zadebiutowało Assoluto Racing, czyli mobilne Gran Turismo
Zadebiutowało Assoluto Racing, czyli mobilne Gran Turismo

wiadomość3 lipca 2016

Na Androidzie i iOS-ie zadebiutowała kolejna gra wyścigowa - Assoluto Racing od studia Infinity Vector. Produkcję najprościej określić mianem mobilnego i darmowego Gran Turismo.

iOS
AND