Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikWyścigiANDiOS
Okładka Racing Master (AND)
OkładkaRacing Master (AND)

Racing Master

Gra wyścigowa będąca owocem współpracy firm NetEase i Codemasters. W Racing Master bierzemy udział w wyścigach samochodowych, walcząc o zwycięstwo w trybie kariery lub z innymi graczami w rozbudowanym multiplayerze.

Wyścigi | samochodowe | zagraj za darmo

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Racing Master Premiera

2023

AND iOS

Racing Master jest grą wyścigową utrzymaną w duchu produkcji pokroju serii GRID. Tytuł stanowi owoc współpracy firmy NetEase (a dokładnie – należącego do niej zespołu Dahua) oraz wyspecjalizowanego w gatunku studia Codemasters. Pozycja jest dystrybuowana w modelu free-to-play.

Mechanika

W grze Racing Master zasiadamy za kierownicami ponad stu aut i bierzemy udział w wyścigach rozgrywanych między innymi na ulicach San Francisco oraz Chicago. W wirtualnym garażu znalazło się miejsce zarówno dla dość pospolitych wozów pokroju Forda Focusa RS, Chevroletów, Mazd czy BMW, od których zaczynamy naszą przygodę z wyścigami, jak i dla czekających na odblokowanie egzotycznych supersamochodów, na czele z pojazdami takich marek, jak Lamborghini, Ferrari, Koenigsegg czy Aston Martin. Poszczególne cztery kółka są podatne na modyfikacje optyczne oraz mechaniczne – możemy wybrać kolor elementów karoserii, a także ulepszyć silnik czy zmienić opony. Model jazdy stawia na widowiskowe pokonywanie zakrętów driftem (w kontrolowanych poślizgach), choć jednocześnie twórcy pozwalają nam w pewnym stopniu dostosować go do indywidualnych preferencji.

Tryby gry

Racing Master pozwala na zabawę w pojedynkę lub w trybie multiplayer dla maksymalnie ośmiu graczy. Na sprawdzenie czeka rozbudowany tryb kariery (Story Mode), a także pojedyncze wyścigi o zróżnicowanych zasadach. Oprócz zawodów, w których walczymy o pierwsze miejsce na mecie, możemy wziąć także udział w konkurencji polegającej na cyklicznej eliminacji ostatniego kierowcy, gdzie zwycięstwo przypada zawodnikowi, który jako ostatni utrzyma się na trasie.

Kwestie techniczne

Racing Master korzysta zarówno z silnika Unreal Engine 4, jak i z opracowanej przez Codemasters technologii EGO. Oprawa graficzna tej produkcji prezentuje wysoką jakość (oko cieszą zwłaszcza pełne detali modele samochodów), a w parze z nią idzie warstwa audio, na czele z realistycznym warkotem silników.

Ostatnia modyfikacja 8 kwietnia 2021

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-8  

Wymagania wiekowe Racing Master: Odpowiednia dla każdego wieku.

AND
iOS