Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiiOSAND
Okładka Assassin's Creed: Jade (AND)
OkładkaAssassin's Creed: Jade (AND)

Assassin's Creed: Jade

AC Jade

Jade to mobilna odsłona marki Assassin’s Creed. Gra przenosi nas do starożytnych Chin i oferuje duży otwarty świat do zwiedzania. Gracze po raz pierwszy w historii marki mogą wykreować własną postać.

Akcji | TPP | zagraj za darmo | skradanki | starożytność | Chiny | przygodowe gry akcji | Find Your Next Game

Kolekcja gier
Obserwuj grę

Assassin's Creed: Jade Premiera

data nieogłoszona

AND iOS

producent: Ubisoft wydawca: Ubisoft Strona oficjalna

Assassin’s Creed: Jade (nazwa kodowa) to przygodowa gra akcji. Produkcję opracowała firma Ubisoft we współpracy z koncernem Tencent.

Fabuła

Gra jest spin-offem popularnego pecetowego i konsolowego cyklu. Assassin’s Creed: Codename Jade zabiera graczy do starożytnych Chin i obsadza w roli członka bractwa zabójców walczącego z sekretną organizacją próbująca podporządkować swojej woli Państwo Środka.

Mechanika

W przeciwieństwie do poprzednich mobilnych odsłon marki, Assassin’s Creed Jade oferuje na smartfonach i tabletach rozgrywkę bazującą na fundamentach odsłon z pecetów i konsol. Otrzymujemy więc wielki otwarty świat, który możemy swobodnie zwiedzać. Rozgrywka polega na eksplorowaniu lokacji, rozwijaniu postaci oraz wypełnianiu zadań, z których wiele wymaga wyeliminowania konkretnych wrogów.

Gra oferuje dużą swobodę rozgrywki. Gracze mogą postawić na otwarte konfrontacje lub wybrać podejście skradankowe. W realizacji misji pomaga system parkouru i bogaty wybór przydatnych gadżetów.

Assassin’s Creed: Jade to jednocześnie pierwsza gra z marki, która pozwala wykreować własnego bohatera.

Kwestie techniczne

Produkcja oferuje imponującą trójwymiarową oprawę graficzną wykonaną z dużym przywiązaniem do realizmu historycznego. Projekt zbudowano w oparciu o silnik Unreal Engine 4.

Ostatnia modyfikacja 12 czerwca 2023

Tryb gry: single player  

Oczekiwania czytelników: 5,4 / 10 na podstawie 29 głosów czytelników.

Wymagania wiekowe Assassin's Creed: Jade: 16+

iOS
AND