Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPS2XBOX
Okładka Army Men: Major Malfunction (PS2)

Army Men: Major Malfunction

Army Men: Major Malfunction to kolejna część popularnego cyklu, opowiadającego o przygodach i bojach plastikowych żołnierzyków. Ostatni tytuł, w jaki mieliśmy przyjemność grać, to Army Men: Sarge’s War.

Akcji | TPP

Okładka Army Men: Major Malfunction (PS2)

producent: Team17

wydawca PL: Cenega S.A.

Strona oficjalna

data premiery gry:

14kwi2006

XBOX

4sie2006

PS2

Army Men: Major Malfunction to kolejna część popularnego cyklu, opowiadającego o przygodach i bojach plastikowych żołnierzyków. Ostatni tytuł, w jaki mieliśmy przyjemność grać, to Army Men: Sarge’s War. Najnowsza gra to klasyczna strzelanina, ponownie dająca nam szansę poprowadzenia do walki bohaterskiego Sierżanta, na którego czyha odwieczny wróg – Major Dysfunkcja.

Tym razem nie stajemy w obliczu konfliktu między armią Zielonych i Brązowych. Czekające nas zadanie to zniszczenie wrogich wojsk, które przeszły na stronę zła pod wpływem głównego czarnego charakteru. Oznacza to konieczność stawienia czoła dwudziestu trzem rodzajom przeciwników. Radzimy sobie z nimi dzięki dość szerokiemu arsenałowi, zawierającemu szesnaście rodzajów broni - między innymi takie cacka jak: strzelba, miotacz płomieni czy karabin szturmowy. Zanim staniemy oko w oko z Majorem Dysfunkcją, musimy przejść ponad trzydzieści misji i pokonać rzesze wrogich żołnierzy, czyhających na okazję, by zamienić nas w kupkę stopionego plastiku.

Oprócz trybu Story twórcy gry dają nam możliwość sprawdzenia swoich możliwości na Battle Arena lub w szeregu misji do przejścia na czas. Army Men: Major Malfunction trzyma poziom pozostałych gier z serii i musi się podobać wszystkim graczom, którzy nie zawiedli się na poprzednich tytułach.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   podzielony ekran     Liczba graczy: 1-2  

Nośnik: 1 DVD

Ocena czytelników: 6,1 / 10 na podstawie 27 głosów czytelników.

Oczekiwania czytelników przed premierą: / 10 na podstawie 7 głosów czytelników.

Cena gry w dniu premiery: 69,90 PLN

Klasyfikacja PEGI Army Men: Major Malfunction

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy.

Wymagania sprzętowe Army Men: Major Malfunction

Sony PlayStation 2

Sony PlayStation 2

  • Wykorzystuje: karta pamięci 8 MB
Bojów plastikowego żołnierzyka ciąg dalszy

wiadomość27 marca 2006

Wkrótce miną dwa lata od chwili ukazania się na sklepowych półkach ostatniej jak dotąd gry z cyklu Army Men, noszącej podtytuł Sarge’s War. Entuzjaści plastikowych żołnierzyków w wydaniu wirtualnym na szczęście będą mogli trafić do ich świata raz jeszcze, ponieważ korporacja Global Star Software planuje wypuszczenie pozycji o nazwie Army Men: Major Malfunction.

XBOX
PS2